DomůCZ/SK MMAOKTAGON 31 zachráněn? Národní sportovní agentura se domluvila na návratu fanoušků na...

OKTAGON 31 zachráněn? Národní sportovní agentura se domluvila na návratu fanoušků na sportovní akce!

Loni v listopadu vláda, z důvodu šíření epidemie, musela znovu rozhodnout o omezení počtu fanoušků na sportovních událostech. Povinnost účasti maximálně 1000 diváků na akcích stále trvá a velkému množství lidí přijde nelogická a hloupá. Nyní však svitla naděje na změnu.

Národní sportovní agentura se totiž minulý týden sešla se zástupci Ministerstva zdravotnictví, aby se dohodli na tom, kdy a jakým způsobem by mohl probíhat návrat fanoušků na sportovní akce. Obě strany dospěly k dohodě, kterou však musí ještě potvrdit vláda. Jak by tedy návrat fanoušků měl vypadat?

Od 18. února by organizátoři měli smět zaplnit až 50% kapacity haly. Od 1. března pak omezení kapacity zmizí úplně. Končí i omezení pro neočkované osoby, jelikož od 9. února končí na území ČR povinnost prokazovat se při vstupu na akce certifikátem o očkování/prodělání nemoci.

Poprvé od začátku pandemie se tak možná dočkáme toho, že na sportovní akce bude moci být vyprodáno a pro vstup vám bude stačit pouze vstupenka, tak jak tomu bylo dříve.

Co OKTAGON 31?

Turnaj OKTAGON 31 je naplánován na 26. února, takže se ho týká 50% omezení kapacity. Konání turnaje by tak ohroženo být nemělo, jelikož promotéři dopředu oznámili, že omezení na 50% kapacity je možnost, kterou si představit umějí.

Škoda je, že tři dny po turnaji už omezení skončí. Vedení organizace OKTAGON MMA však může zkusit zažádat o výjimku, ale těžko říci, zda by byla schválena. Uvidíme, jak se celá situace vyvine a jak se zachovají promotéři. My však doufáme, že se turnaj odehraje za co největší účasti diváků.

Zdroj: Deník Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ