DomůUFCJorge Masvidal o rozhodujícím faktoru, který výrazně ovlivní průběh zápasu s Usmanem

Jorge Masvidal o rozhodujícím faktoru, který výrazně ovlivní průběh zápasu s Usmanem

Jorge Masvidal věří, že přesně ví, co musí před odvetou s Kamaru Usmanem změnit, aby získal pás šampiona welterové váhy UFC. “Gamebred” si také myslí, že poté, kdy porazí Usmana, bude UFC muset uspořádat jejich třetí vzájemný zápas.

Zdroj: UFC

Masvidal se podruhé v kariéře utká s Usmanem na turnaji UFC 261, který se uskuteční 24. dubna na Floridě. Bude se po velmi dlouhé době jednat o první turnaj s účastí fanoušků.

V jejich prvním souboji, který proběhl v červenci loňského roku na galavečeru UFC 251, zvítězil na body Kamaru Usman. Je však potřeba připomenout, že “Gamebred” vzal zápas za Gilberta Burnse pouhých šest dní před jeho konáním a neměl tak prakticky žádný čas na přípravu a smysluplnou úpravu hmotnosti.

Nyní Masvidal v rozhovoru s médii nastínil, co se v jeho přípravě před druhým soubojem s Usmanem změní.

“Tentokrát nebudu shazovat 20 liber (cca 9kg) váhy, převážně z vody, šest dní před zápasem. V současné chvíli mi zbývá do váhy zhruba 8 – 9 liber (2,6 – 4,1 kg). Takže to tentokrát bude vypadat úplně jinak. Podle mě to bude rozhodující faktor. Jsem o tom přesvědčen.”

“Až v odvetě zvítězím, určitě se spolu utkáme ještě potřetí. Nebudu se zapisovat do historie s bilancí 1-1. Obzvláště ne s ním. To se prostě nestane.”

Zápas s Usmanem bude pro Masvidala (35-14) 50. zápasem jeho MMA kariéry. Po prohře se Stephenem Thompsonem v roce 2017, Masvidal v dalších třech zápasech zvítězil, když porazil Darrena Tilla, Bena Askrena a Nata Diaze. Ve svém posledním zápase na turnaji UFC 251 prohrál s Usmanem a od té doby jsme jej v oktagonu neviděli.

Zdroj: UFC | ESPN | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ