DomůUFCJorge Masvidal o rozhodujícím faktoru, který výrazně ovlivní průběh zápasu s Usmanem

Jorge Masvidal o rozhodujícím faktoru, který výrazně ovlivní průběh zápasu s Usmanem

Jorge Masvidal věří, že přesně ví, co musí před odvetou s Kamaru Usmanem změnit, aby získal pás šampiona welterové váhy UFC. “Gamebred” si také myslí, že poté, kdy porazí Usmana, bude UFC muset uspořádat jejich třetí vzájemný zápas.

Zdroj: UFC

Masvidal se podruhé v kariéře utká s Usmanem na turnaji UFC 261, který se uskuteční 24. dubna na Floridě. Bude se po velmi dlouhé době jednat o první turnaj s účastí fanoušků.

V jejich prvním souboji, který proběhl v červenci loňského roku na galavečeru UFC 251, zvítězil na body Kamaru Usman. Je však potřeba připomenout, že “Gamebred” vzal zápas za Gilberta Burnse pouhých šest dní před jeho konáním a neměl tak prakticky žádný čas na přípravu a smysluplnou úpravu hmotnosti.

Nyní Masvidal v rozhovoru s médii nastínil, co se v jeho přípravě před druhým soubojem s Usmanem změní.

“Tentokrát nebudu shazovat 20 liber (cca 9kg) váhy, převážně z vody, šest dní před zápasem. V současné chvíli mi zbývá do váhy zhruba 8 – 9 liber (2,6 – 4,1 kg). Takže to tentokrát bude vypadat úplně jinak. Podle mě to bude rozhodující faktor. Jsem o tom přesvědčen.”

“Až v odvetě zvítězím, určitě se spolu utkáme ještě potřetí. Nebudu se zapisovat do historie s bilancí 1-1. Obzvláště ne s ním. To se prostě nestane.”

Zápas s Usmanem bude pro Masvidala (35-14) 50. zápasem jeho MMA kariéry. Po prohře se Stephenem Thompsonem v roce 2017, Masvidal v dalších třech zápasech zvítězil, když porazil Darrena Tilla, Bena Askrena a Nata Diaze. Ve svém posledním zápase na turnaji UFC 251 prohrál s Usmanem a od té doby jsme jej v oktagonu neviděli.

Zdroj: UFC | ESPN | MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ