DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola se stal čtyřnásobným otcem!

Karlos Vémola se stal čtyřnásobným otcem!

První Čech v UFC a jednoznačně jedna z největších osobností domácí MMA scény Karlos Terminátor“ Vémola se stal ve středu už čtyřnásobným otcem.

Zdroj: OKTAGON MMA

Jedná se o druhého potomka ze vztahu s Lelou Ceterovou, další dva má Karlos z předchozího vztahu.

Karlos prostřednictvím Instagramu prozradil, že se mu narodil syn Rocky. Porod se však neobešel bez komplikací, které byli způsobeny onemocněním Covid-19, který byl celé jeho rodině prokázán a Vémola tak musel zůstat v karanténě. Maminka i potomek jsou však zdraví a spokojení.

„Je to malý, velký bojovník! Narodil se do složité doby, císařským řezem a je trochu drobnější. On i maminka jsou ale v pořádku, což je to nejdůležitější. Rád bych všem poděkoval za gratulace a dnes si prosím připijte na zdraví malého Rockyho Vémoly,“ vzkázal Terminátor fanouškům.

Chtěl bych za celý tým MMAMAG Karlosovi a jeho rodině pogratulovat a popřát hodně radosti a především pevné zdraví!

Zdroj: Instagram Karlose Vémoly

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ