DomůUFCAljamain Sterling se pustil do kritiky UFC:"Chtějí Alda vymačkat do posledního dolaru"

Aljamain Sterling se pustil do kritiky UFC:”Chtějí Alda vymačkat do posledního dolaru”

Na začátku května se, ve své první obhajobě mistrovského pásu bantamové váhy organizace UFC, utká Henry Cejudo (15-2) s bývalým šampionem pérové váhy Jose Aldem (28-6).

Embed from Getty Images

Sestavení takového zápasu, které lze označit přinejmenším za kontroverzní, vyvolalo velké množství negativních reakcí, protože Aldo prohrál své dva poslední zápasy v UFC a v bantamové váze má bilanci 0-1.

Aljamain Sterling (18-3), který se aktuálně nachází na druhém místě rankingu UFC v bantamové váze, není spokojen s tím, že UFC do titulového zápasu v bantamové váze proti sobě postavila Cejuda s Aldem. Svůj názor prezentoval na sociálních sítích.

“Zápas, který nikdo nechtěl a který nikdo nechce vidět.”

Sterling se také nechal slyšet, kde se podle něj vzal nápad na sestavení souboje Cejuda s Aldem.

“Nesedím uvnitř organizace UFC a nevím, co se tam děje. Dokážu si však představit, že to může mít něco společného se získáním většího množství financí od brazilských sponzorů. Dokud je Aldo ještě schopen bojovat, bude ho UFC chtít vymačkat do posledního dolaru.”

Souboj Henry Cejudo vs. Jose Aldo je naplánován na turnaj UFC 250, který se uskuteční 9. května v Brazílii.

Zdroj: Twitter Aljamain Sterling

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ