DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola je po další operaci. Kdy se vrátí do tréninku a...

Karlos Vémola je po další operaci. Kdy se vrátí do tréninku a uvidíme jej letos ještě zápasit?

Karlos Vémola úspěšně podstoupil další operaci. Prozradil, kdy se plánuje vrátit do tréninku a zda se ještě letos stihne ukázat fanouškům v nějakém zápase.

Zdroj: OKTAGON MMA

Dvacet vnitřních stehů a třetí operace. Triceps Karlose Vémoly by už snad měl být v pořádku. V živém vysílání pro instagramový profil Fightlive “Terminátor” prozradil, kdy se plánuje vrátit do akce.

“Věřím, že se mi díky různým technologiím podaří zkrátit dobu rekonvalescence ze šesti na tři měsíce.”

A ve svém optimismu pokračoval i dále.

“Pokud vše půjde dobře, mohl bych začít naplno trénovat v listopadu. V takovém případě existuje možnost, že bych do konce roku stihl nějaký zápas.”

Šestatřicetiletý veterán UFC má velkou motivaci vrátit se do klece. V rámci svého návratu by se mohl ještě letos utkat se Samuelem “Pirátem” Krištofičem v zápase o titul ve střední váze a získat zpět ztracený pás.

Zdroj: Instagram Fightlive

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ