DomůKSWKSW 55: Mamed Khalidov za 36 vteřin knokautoval Askhama a vzal mu...

KSW 55: Mamed Khalidov za 36 vteřin knokautoval Askhama a vzal mu pás šampiona střední váhy

Neuvěřitelné vítězství Mameda Khalidova na turnaji KSW 55! Pás šampiona střední váhy polské organizace mění majitele. Khalidov knokautoval Askhama neobyčejně efektním kopem na hlavu ve výskoku. Celý zápas trval pouhých 36 vteřin.

Foto: KSW MMA

Khalidov hned na začátku trefil Askhama round kickem. Po kratičké výměně v postoji se Mamed pustil za ustupujícím soupeřem. Pravý direkt ještě Askhama nezasáhl, ale perfektní a přesný flying kick ano. Angličan šel k zemi. Khalidov rychle přiskočil a zasypal hlavu soupeře údery. Sudí nečekal a zápas ukončil. Khalidov vítězí KO.

Bylo to druhé vzájemné měření sil těchto bojovníků. První zápas se uskutečnil 7. prosince loňského roku na turnaji KSW 52 v Gliwicích. Tehdy zvítězil Askham jednomyslným rozhodnutím.

40letý Mamed Khalidov tímto parádním vítězstvím přerušil černou sérii tří proher v řadě. Mamed je jednou z velkých postav polského MMA. V profi MMA bojuje už od roku 2004 a jeho rekord je 35-7-2. V minulosti už byl šampionem KSW ve střední a polotěžké váze.

Askham se stal šampionem KSW po vítězství na turnaji střední váhy, když ve finále knokautoval Michala Materlu. Angličan byl majitelem pásu od května loňského roku a tento zápas proti Mamedovi byl jeho prvním pokusem o jeho obhajobu. Scott Askham v minulosti bojoval v takových organizacích, jako je UFC, BAMMA nebo ACB.

Zdroj: KSW MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ