DomůUFCJon Jones se už nevrátí do Jackson Wink MMA! Hledá si nový...

Jon Jones se už nevrátí do Jackson Wink MMA! Hledá si nový klub

Před nedávnem měl Jon Jones opět problémy se zákonem. V Las Vegas byl zatčen kvůli domácímu násilí. Majitel klubu Jackson Wink, kde bojovník trénoval, následně “Bonesovi” sdělil, že už v klubu není vítán.

Zdroj: UFC

Mike Winkeljohn dodal, že Jones se bude moci vrátit pouze v případě, že přestane pít alkohol, který byl příčinou jeho předchozích problémů se zákonem. “Bones” nedávno zveřejnil několik tweetů, ve kterých poděkoval za dosavadní spolupráci v Jackson Wink a oznámil, že si nyní hledá nové místo.

“Nemám pocit, že bych na svých bedrech nesl reputaci klubu. Máme poměrně dost bojovníků, kteří si vedou velmi dobře. Přiznávám, že úroveň tréninků je na nižší úrovni než dříve a už to trvá delší dobu.”

“Určitě se tam nevrátím, ale budu fandit bojovníkům tohoto klubu. Věřím, že po změně prostředí jsou mé tréninky na vyšší úrovni. Jsem vděčný za dobu, kterou jsem tam strávil, ale nastal čas se rozloučit.”

“Vím, že se nebudu moci věčně připravovat na zápasy ve své garáži. Budu potřebovat více sparingpartnerů. Hlavně wrestlery a kickboxery. Hledám kluby, které bych mohl navštívit a trénovat v nich. Snad se dostanu i k nějakému spárování.”

„Bones“ se chce vrátit do oktagonu ve druhém čtvrtletí roku 2022. Chce se utkat o mistrovský pás v těžké váze s vítězem lednového zápasu mezi Francisem Ngannou a Cirylem Ganem.

Zdroj: Twitter Jon Jones


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ