DomůUFCJon Jones se už nevrátí do Jackson Wink MMA! Hledá si nový...

Jon Jones se už nevrátí do Jackson Wink MMA! Hledá si nový klub

Před nedávnem měl Jon Jones opět problémy se zákonem. V Las Vegas byl zatčen kvůli domácímu násilí. Majitel klubu Jackson Wink, kde bojovník trénoval, následně “Bonesovi” sdělil, že už v klubu není vítán.

Zdroj: UFC

Mike Winkeljohn dodal, že Jones se bude moci vrátit pouze v případě, že přestane pít alkohol, který byl příčinou jeho předchozích problémů se zákonem. “Bones” nedávno zveřejnil několik tweetů, ve kterých poděkoval za dosavadní spolupráci v Jackson Wink a oznámil, že si nyní hledá nové místo.

“Nemám pocit, že bych na svých bedrech nesl reputaci klubu. Máme poměrně dost bojovníků, kteří si vedou velmi dobře. Přiznávám, že úroveň tréninků je na nižší úrovni než dříve a už to trvá delší dobu.”

“Určitě se tam nevrátím, ale budu fandit bojovníkům tohoto klubu. Věřím, že po změně prostředí jsou mé tréninky na vyšší úrovni. Jsem vděčný za dobu, kterou jsem tam strávil, ale nastal čas se rozloučit.”

“Vím, že se nebudu moci věčně připravovat na zápasy ve své garáži. Budu potřebovat více sparingpartnerů. Hlavně wrestlery a kickboxery. Hledám kluby, které bych mohl navštívit a trénovat v nich. Snad se dostanu i k nějakému spárování.”

„Bones“ se chce vrátit do oktagonu ve druhém čtvrtletí roku 2022. Chce se utkat o mistrovský pás v těžké váze s vítězem lednového zápasu mezi Francisem Ngannou a Cirylem Ganem.

Zdroj: Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ