DomůUFCKhamzat Chimaev: Vracím se zpět a všechny zničím

Khamzat Chimaev: Vracím se zpět a všechny zničím

Na začátku února umístil Khamzat Chimaev na svých sociálních sítích zprávu, ve které zcela jasně psal o tom, že se loučí se svou kariérou a odchází na odpočinek. Nyní se však zdá, že si to rozmyslel.

Zdroj: UFC

Asi jen málokdo věřil tomu, že 26letý Khamzat Chimaev se skutečně definitivně rozloučí se sportem. I sám Dana White, šéf UFC, byl od začátku přesvědčený o tom, že se “Borz” vrátí.

A jak to tak vypadá, měl pravdu. Chimaev dal nyní na svém Twitteru jasně najevo, jak se věci mají. Nejen, že se vrací, ale opět, tak, jak je jeho zvykem, vyhrožuje všem, že je zničí.

Khamzat Chimaev (9-0) zatím ve své profesionální MMA kariéře neokusil hořkost porážky. V UFC absolvoval tři zápasy a všechny své soupeře ukončil před časem. V posledním souboji mu navíc stačilo pouhých 17 vteřin k tomu, aby knokautoval Geralda Meerschaerta.

Zdroj: Twitter Khamzat Chimaev

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ