DomůBKFCMike Perry, během tiskové konference, vyhrožoval soupeři baseballovou pálkou

Mike Perry, během tiskové konference, vyhrožoval soupeři baseballovou pálkou

Mike Perry se po odchodu z UFC rozhodl zaměřit na lukrativní zápasy v jiných bojových sportech. Aktuálně bojuje v zápasech na holé pěsti pod křídly organizace Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC).

“Platinum” se ve svém dalším zápase utká s Julianem Lanem, známým z programu TUF. Bojovníci se spolu utkají tuto sobotu na galavečeru BKFC: KnuckleMania II.

Na předzápasové tiskové konferenci to hodně jiskřilo. Perry totiž vyhrožoval svému soupeři baseballovou pálkou.

Mike Perry občas mívá problémy se zvládáním svých emocí. V minulosti například napadl staršího muže v restauraci.

Na stejném galavečeru bude v zápase na holé pěsti debutovat také bývalý bojovník UFC Chad Mendes. Při své premiéře se utká s Joshuou Alvarezem. Na turnaji se uskuteční také titulové souboje, například Luis Palomino vs. Martin Brown a Britain Hart-Beltran vs. Christine Ferea.

Zdroj: Twitter FITE | YouTube MMA Focus

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ