DomůUFCJiří Procházka knokautoval Dominicka Reyese fenomenálním loktem z otočky!

Jiří Procházka knokautoval Dominicka Reyese fenomenálním loktem z otočky!

Jiří Procházka porazil Dominika Reyese v hlavním zápase večera turnaje UFC Vegas 25. Český samuraj, ve svém druhém vystoupení v oktagonu nejprestižnější světové organizace MMA, spektakulárním způsobem knokautoval bývalého titulového vyzyvatele polotěžké váhy. Reyes byl těžce knokautován ve druhém kole fenomenálním loktem z otočky.

Zdroj: UFC

Na začátku zápasu se do prvního ataku vrhl Reyes, který útočil především kopy na tělo Jiřího Procházky. “Denisa” tradičně bojoval s rukama podél těla. Tvrdý levý hák otřásl českým bojovníkem. Po dvou minutách boje v postoji se Reyes úspěšně pokusil o poraz. Američan se dostal do half guardu, ale Procházkovi se podařilo vstát. Poté převzal iniciativu “Denisa” a zatlačil Reyese do hluboké defenzivy. Agresivní Procházkův styl boje působil americkému zápasníkovi velké potíže. Procházka se hnal za ukončením před časem, ale Reyes se celou dobu dokázal držet na nohách a zároveň byl i nadále nebezpečný. Oba bojovníci se pouštěli do otevřených výměn, ale iniciativnější byl český zápasník.

Hodně pobitý Reyes vstoupil dobře do druhého kola. Byl aktivnější a rozdával více úderů. Procházka trochu zvolnil tempo a už se tolik netlačil dopředu. Ale byl to opět on, kdo soupeře dokázal tvrdě trefit a Reyes se ocitl opět na pokraji knokautu. Z této situace se Reyes dostal kontry, kterými se mu podařilo Procházkův tlak na chvíli eliminovat. Procházka se rozhodl dostat soupeře na zem. Při pokusu o poraz na chvíli Reyes zahrozil gilotinou, ale Jiří se bez vážnějších problémů ubránil. Souboj se přenesl na zem. Jiří atakoval soupeře z horní pozice, Reyes se aktivně bránil. Po návratu do postoje začal Procházka opět na Reyese vyvíjet obrovský tlak. Podařilo se mu jej natlačit k pletivu, kde útočil pěstmi a lokty. Při jednom z těchto útoků se mu podařilo zasáhnou Reyese fenomenálním loktem z otočky, kterým svého bezvládného soupeře poslal na zem. Knokaut!

Všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete sledovat také ZDE.

Zdroj: UFC | Twitter Denverio12

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ