DomůUFCJiří Procházka knokautoval Dominicka Reyese fenomenálním loktem z otočky!

Jiří Procházka knokautoval Dominicka Reyese fenomenálním loktem z otočky!

Jiří Procházka porazil Dominika Reyese v hlavním zápase večera turnaje UFC Vegas 25. Český samuraj, ve svém druhém vystoupení v oktagonu nejprestižnější světové organizace MMA, spektakulárním způsobem knokautoval bývalého titulového vyzyvatele polotěžké váhy. Reyes byl těžce knokautován ve druhém kole fenomenálním loktem z otočky.

Zdroj: UFC

Na začátku zápasu se do prvního ataku vrhl Reyes, který útočil především kopy na tělo Jiřího Procházky. “Denisa” tradičně bojoval s rukama podél těla. Tvrdý levý hák otřásl českým bojovníkem. Po dvou minutách boje v postoji se Reyes úspěšně pokusil o poraz. Američan se dostal do half guardu, ale Procházkovi se podařilo vstát. Poté převzal iniciativu “Denisa” a zatlačil Reyese do hluboké defenzivy. Agresivní Procházkův styl boje působil americkému zápasníkovi velké potíže. Procházka se hnal za ukončením před časem, ale Reyes se celou dobu dokázal držet na nohách a zároveň byl i nadále nebezpečný. Oba bojovníci se pouštěli do otevřených výměn, ale iniciativnější byl český zápasník.

Hodně pobitý Reyes vstoupil dobře do druhého kola. Byl aktivnější a rozdával více úderů. Procházka trochu zvolnil tempo a už se tolik netlačil dopředu. Ale byl to opět on, kdo soupeře dokázal tvrdě trefit a Reyes se ocitl opět na pokraji knokautu. Z této situace se Reyes dostal kontry, kterými se mu podařilo Procházkův tlak na chvíli eliminovat. Procházka se rozhodl dostat soupeře na zem. Při pokusu o poraz na chvíli Reyes zahrozil gilotinou, ale Jiří se bez vážnějších problémů ubránil. Souboj se přenesl na zem. Jiří atakoval soupeře z horní pozice, Reyes se aktivně bránil. Po návratu do postoje začal Procházka opět na Reyese vyvíjet obrovský tlak. Podařilo se mu jej natlačit k pletivu, kde útočil pěstmi a lokty. Při jednom z těchto útoků se mu podařilo zasáhnou Reyese fenomenálním loktem z otočky, kterým svého bezvládného soupeře poslal na zem. Knokaut!

Všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete sledovat také ZDE.

Zdroj: UFC | Twitter Denverio12


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ