DomůUFCPaulo Costa má další problém! Nesplní váhový limit střední váhy a jeho...

Paulo Costa má další problém! Nesplní váhový limit střední váhy a jeho souboj s Marvinem Vettorim se uskuteční v catchweight do 195 liber

Paulo Costa, kterému mnozí ještě před časem předpovídali skvělou budoucnost v UFC, má další problém. Bojovník nebude schopen “shodit” do střední váhy a jeho víkendový souboj s Marvinem Vettorim se tak uskuteční v catchweight do 195 liber.

Zdroj: UFC

Paulo Costa měl ještě včera 96 kg a bylo nad slunce jasné, že nemá šanci do pátečního vážení, před turnajem UFC Vegas 41, upravit svou váhu na požadovaných 84 kg. Ve hře bylo několik alternativ. Jednou z nich bylo zrušení zápasu. K tomu naštěstí nedošlo. Costův a Vettoriho tým se společně s UFC dohodli na tom, že se zápas uskuteční v catchweight (domluvené váze) do 195 liber (88,5 kg). Costa odevzdá 20 procent své výplaty Vettorimu.

Není to první Costův prohřešek. Před svým posledním zápasem, který se uskutečnil loni v září a ve kterém pak prohrál s Israelem Adesanyou, se údajně opil.

Pak se chvíli dohadoval s UFC kvůli penězům, když tvrdil, že se mu nelíbí, když youtubeři, jako Jake nebo Logan Paulovi dostávají miliony, když on si přijde jen na statisíce. Dana White jej však zchladil, když mu vzkázal, ať si tedy taky založí YouTube kanál a vydělává na něm.

Zdroj: UFC | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ