DomůUFCDana White reaguje na slova Paula Costy, který kritizoval výši výdělků v...

Dana White reaguje na slova Paula Costy, který kritizoval výši výdělků v UFC

Šéf UFC Dana White reaguje na slova Paula Costy, který nedávno hlasitě kritizoval výdělky, které dostává za zápasy v největší světové organizaci MMA.

Zdroj: UFC

Není to tak dávno, kdy organizace potvrdila zápas Paula Costy s Jaredem Cannonierem. Ukázalo se však, že brazilský zápasník kontrakt na tento souboj nepodepsal a podle něj organizace UFC zbytečně tento zápas oznamovala. Costa pak veřejně organizaci kritizoval a tvrdil, že vydělává málo, protože youtubeři, kteří se pletou do bojových sportů ukázali, že bojovníci v UFC nejsou dobře placeni.

Na Costova slova nyní reagoval sám Dana White:

“Podepsal jsi smlouvu a ta je pro tebe závazná. Jestli Paulu Costovi tento kontrakt nevyhovuje, může to změnit. Celou dobu mu říkám, že mu můžeme dát každý víkend nějaký zápas. Absolvuje několik utkání po sobě, kontrakt vyprší a bude volný. Pak si může dělat co chce.”

“Po tom, co předvedl v posledním utkání s Israelem Adesanyou, nemůže mluvit o velkých penězích. V jeho případě situace vypadá tak, že buď chce bojovat a dostane zápas a nebo bojovat nechce a nedostane nic.”

“Měl si ve třinácti založit svůj YouTube kanál, vybudovat si na něm jméno a pak v sobotu bojovat s Mayweatherem za velký balík peněz. Ale to neudělal.”

Sledovat nadcházející turnaj UFC 263 zdarma můžete také ZDE.

Paulo Costa (13-1) ve svém posledním zápase, na turnaji UFC 253, jasně prohrál s Israelem Adesanyou. Byla to jeho šance na zisk mistrovského pásu ve střední váze. Prohra s Adesanyou byla první porážkou v Costově kariéře. Předtím brazilský zápasník porazil například Yoela Romera nebo Uriaha Halla. Z třinácti vítězných zápasů ukončil jedenáct před časem. Aktuálně je “dvojkou” rankingu střední váhy.

Zdroj: TSN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ