DomůUFCJan Blachowicz o zápase s Teixeirou: Mezi námi není zlá krev, ale...

Jan Blachowicz o zápase s Teixeirou: Mezi námi není zlá krev, ale v oktagonu jí bude spousta

Už v září bude Jan Blachowicz, podruhé v kariéře, bránit svůj pás šampiona polotěžké váhy UFC. Čeká jej však nelehký soupeř v podobě Glovera Teixeiry. Polák, vědom si kvalit svého soupeře, říká, že musí být připraven na jeho nejlepší verzi.

Zdroj: UFC

Oba bojovníci k sobě chovají vzájemný respekt, jak je patrné z mnoha rozhovorů. Odborníci se shodují, že zápas s Gloverem Teixeirou (32-7) může být pro Jana Blachowicze (28-8) mnohem větší výzvou, než jakou byla ta s Israelem Adesanyou (20-1).

A jak je vidět, Jan Blachowicz si je vědom toho, jaké nebezpečí mu v zápase s Teixeirou hrozí a říká, že musí být připraven doslova na všechno.

“Musím být připravený na tu nejlepší verzi Glovera a taky budu. Má dobrý box, ještě lepší porazy a jiu-jitsu na světové úrovni. Bude to těžký protivník. Má spoustu zkušeností, takže musím být opatrný. Ale myslím, že najdu způsob, jak ho knokautovat nebo ukončit jiným způsobem před časem.”

“Myslím, že jej ukončím v postoji údery nebo kopy. Půjdu za knokautem, ale bylo by určitě zábavné otestovat si proti němu své schopnosti v boji na zemi. Kvůli bezpečnosti se však raději budu snažit, abych ho udržel v postoji.”

“Mezi námi není zlá krev, ale v oktagonu jí bude spousta.”

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Glover Teixeira si vyšlapal cestičku k titulovému souboji pěti výhrami v řadě. Ve svém posledním zápase, který se uskutečnil v listopadu loňského roku, ukončil před časem Thiaga Santose (21-9).

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ