Neděle, 27 listopadu, 2022
DomůUFCJan Blachowicz o zápase s Teixeirou: Mezi námi není zlá krev, ale...

Jan Blachowicz o zápase s Teixeirou: Mezi námi není zlá krev, ale v oktagonu jí bude spousta

Už v září bude Jan Blachowicz, podruhé v kariéře, bránit svůj pás šampiona polotěžké váhy UFC. Čeká jej však nelehký soupeř v podobě Glovera Teixeiry. Polák, vědom si kvalit svého soupeře, říká, že musí být připraven na jeho nejlepší verzi.

Zdroj: UFC

Oba bojovníci k sobě chovají vzájemný respekt, jak je patrné z mnoha rozhovorů. Odborníci se shodují, že zápas s Gloverem Teixeirou (32-7) může být pro Jana Blachowicze (28-8) mnohem větší výzvou, než jakou byla ta s Israelem Adesanyou (20-1).

A jak je vidět, Jan Blachowicz si je vědom toho, jaké nebezpečí mu v zápase s Teixeirou hrozí a říká, že musí být připraven doslova na všechno.

„Musím být připravený na tu nejlepší verzi Glovera a taky budu. Má dobrý box, ještě lepší porazy a jiu-jitsu na světové úrovni. Bude to těžký protivník. Má spoustu zkušeností, takže musím být opatrný. Ale myslím, že najdu způsob, jak ho knokautovat nebo ukončit jiným způsobem před časem.“

„Myslím, že jej ukončím v postoji údery nebo kopy. Půjdu za knokautem, ale bylo by určitě zábavné otestovat si proti němu své schopnosti v boji na zemi. Kvůli bezpečnosti se však raději budu snažit, abych ho udržel v postoji.“

„Mezi námi není zlá krev, ale v oktagonu jí bude spousta.“

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Glover Teixeira si vyšlapal cestičku k titulovému souboji pěti výhrami v řadě. Ve svém posledním zápase, který se uskutečnil v listopadu loňského roku, ukončil před časem Thiaga Santose (21-9).

Zdroj: MMA Fighting

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ