Turnaj UFC 255 nám nabídne dva titulové souboje v muší váze

Už v listopadu nás čeká další číslovaný galavečer největší světové organizace MMA, turnaj UFC 255. A opět se máme nač těšit. Organizace oznámila, že na turnaji proběhnou dva titulové zápasy v muší váze.

Embed from Getty Images

V hlavním zápase večera se utká Deiveson Figueiredo (19-1) s Alexem Perezem (24-5).

Deiveson Figueiredo aktuálně drží sérii čtyř vítězství v řadě. Většinu svých soubojů ukončil před časem, což značí, že nerad nechává rozhodnutí na sudích. Ve svém posledním zápase na turnaji UFC Fight Island 2 porazil submisí Josepha Benavideze (28-7) a stal se tak šampionem muší váhy.

Alex Perez se do UFC dostal z programu Dana White’s Contender Series. Poslední tři zápasy v oktagonu organizace vyhrál, když postupně porazil Marka De La Rosu, Jordana Espinosu a Jussiera Formigu, což je mimochodem jediný zápasník, který kdy porazil Figueireda.

Ve druhém zápase večera uvidíme souboj mezi Valentinou Shevchenko (19-3) a Jennifer Maiou (18-6-1).

Valentina Shevchenko je aktuální šampionkou muší váhy UFC. Mistrovský pás získala na turnaji UFC 231, kde porazila na body Joannu Jedrzejczyk (16-4). V současné době se veze na vlně pěti výher. Ve svém posledním zápase na turnaji UFC 247 porazila TKO Katlyn Chookagian (14-3).

Jennifer Maia je bývalou šampionkou muší váhy organizace Invicta FC. Ve svém posledním zápase porazila submisí Joanne Calderwood (14-5).

Turnaj UFC 255 se uskuteční 21. listopadu v Las Vegas.

Zdroj: Twitter UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA