DomůCZ/SK MMAOrganizace OKTAGON MMA podepsala zajímavé zahraniční jméno. Přijde i posila z UFC?

Organizace OKTAGON MMA podepsala zajímavé zahraniční jméno. Přijde i posila z UFC?

Polotěžká váha organizace OKTAGON MMA získala zajímavou posilu. Martin “King Kong” Zawada, veterán předních evropských organizací jako je KSW nebo M-1 Global, míří do největší tuzemské organizace.

Osmatřicetiletý německý zápasník s polskými kořeny se dlouho pohybuje na hranici první stovky světového žebříčku ve váhové kategorii do 93 kilogramů.

Martin Zawada zahájil svou profesionální kariéru v roce 2003. O jeho zkušenostech svědčí souboje s předními bojovníky evropských organizací, jako jsou Michal Materla, Lukasz Jurkowski, Thiago Silva, Abu Azaitar nebo Rashid Yusupov.

“Za mě a Pala je obrovský úspěch, že nám dávají přednost největší jména německého trhu před všemi ostatními. Ukazuje to sílu značky OKTAGON, kterou společně s vámi, našimi fanoušky, neseme Evropou a Světem. Jména jako bratři Zawadové, Pütz, Eckerlin, Jungwirth, Xavier, Adas a další jsou zárukou atraktivity a kvality. A to nám jde,” komentoval na instagramovém profilu organizace Ondřej Novotný.

Podepíše OKTAGON MMA i posilu z UFC?

Organizace OKTAGON MMA chce v letošním roce expandovat do zahraničí. Plánuje galavečer v Německu a je tedy jasné, že se bude snažit podepsat co nejvíce kvalitních německých zápasníků.

V souvislosti s podpisem Martina Zawady se tak nabízí otázka, jaká je šance, že by se OKTAGONU podařilo podepsat i jeho bratra Davida Zawadu, který ještě v září bojoval pod křídly UFC. Pokud by se takový krok podařil, byl by to pro organizaci bezesporu majstrštyk.

David Zawada má 31 let a bilanci 17-7. Bojoval také v KSW (3-2), odkud zamířil do UFC (1-4). V nejlepší MMA lize světa se mu však nedařilo podle jeho představ. “Sagat” porazil Abubakara Nurmagomedova, ale Danny Roberts, Jingliang Li, Ramazan Emeev a Alex Morono byli nad jeho síly.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA | Podcast MMA letem světem

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ