DomůCZ/SK MMAOKTAGON 28: Al Matavao se zranil. David Hošek se místo něj utká...

OKTAGON 28: Al Matavao se zranil. David Hošek se místo něj utká s Naruczszkou

Již tento víkend nás čeká možná nejlepší tuzemský turnaj roku ve smíšených bojových uměních. Turnaj OKTAGON 28 se může pyšnit zápasovou kartou, která je nabitá zvučnými jmény.

Zdroj: OKTAGON MMA

A nic na tom nezmění ani fakt, že se zranil Al Matavao, který se měl utkat s Davidem Hoškem. Organizace za něj rychle našla neméně kvalitní náhradu v podobě polského bijce Marcina Naruczszky.

Pro reprezentanta klubu Renegade Gym Praha to tak bude největší výzva v dosavadní kariéře, neboť Naruczszka je ve váhové kategorii do 84 kg na 159. místě na světě.

Naruczszka se v kleci naší největší organizace MMA představil ve dvou zápasech. V tom posledním prohrál v souboji o prozatímní pás se Samuelem Krištofičem.

David Hošek je naopak odchovancem OKTAGONU, protože šest ze svých sedmi profesionálních zápasů absolvoval pod křídly této organizace.

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ