DomůCZ/SK MMAAttila Végh říká, že Karlos šel s kvalitou dolu. Kde vidí jeho...

Attila Végh říká, že Karlos šel s kvalitou dolu. Kde vidí jeho slabé stránky?

Jedním z největších oznámení minulého týdne bylo potvrzení odvety mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou. Bojovníci se spolu utkají 8. června 2024 na stadionu fotbalové Slavie v Edenu.

Od tohoto okamžiku nás dělí zhruba půl roku a měl by to být největší turnaj, jaký kdy byl na domácí bojové scéně uspořádán. Očekává se, že na stadion si najde cestu více než 25 tisíc diváků.

„On si může vyprávět, jak maká a stále zápasí. Vždyť si může zápasit, když je na to odkázaný. Já jsem za svou kariéru zápasil už dost, někdy jsem měl i 13 soubojů za jeden rok,“ začal Attila v novém rozhovoru s Ondřejem Němcem pro Fight Cast One.

„On sice pravidelně zápasil, ale zase nemůžeme říci, že za ty čtyři roky udělal nějaký brutální krok dopředu. Já stále říkám, že on za ty čtyři roky udělal kroky dozadu. Klesl se svou kvalitou a o nic není přede mnou.“

„Že jeho kvalita klesla, to snad vidí každý laik. Patrik Kincl ukázal, že fyzická síla nestačí. Porazil ho vlastní zbraní. Karlos ho neuměl dostat dolu a to je jeho silná stránka. Viděli jsme zápas s tím Francouzem nebo s kým (Argentinec, pozn. red.), kdy Karlose na zemi přetočil a on se neuměl postavit, přitom to byl thai boxer. Takže Karlos své chyby a slabé stránky ukázal dost otevřeně. Jen neinteligentní zápasník by neviděl, že tam je nějaká cesta,“ pokračoval Végh v hodnocení svého budoucího soupeře.

„S Langerem mu zkrátka vyšel ten úder. Neříkejme si, že se z něj stal nějaký Muhammad Ali. Sám nevěděl, jak se mu to podařilo. On stále říká, že v našem zápase jsem ho náhodně trefil. Tak ať si ten zápas prohlédne ještě 5krát po sobě a ať si spočítá, kolik úderů do hlavy dostal. Bylo jich tam tak šest a ten sedmý byl knokaut. Na druhé straně, on s Langerem zavřel oči, šel do útoku, jednu tam švihl a trefil ho. Vyšlo mu to, tohle byl originální lucky punch,“ dodal Attila.

Zdroj: Fight Cast One

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ