DomůUFCUFC bojovníci Paddy Pimblett a Ilia Topuria se na sebe vrhli v...

UFC bojovníci Paddy Pimblett a Ilia Topuria se na sebe vrhli v londýnském hotelu

Ilia Topuria a Paddy Pimblett, kteří se už nějaký čas nemají v lásce, se setkali v Londýně před sobotním turnajem UFC Fight Night. A nedopadlo to dobře.

Kamery zachytily okamžik, kdy po sobě oba zápasníci házeli lahvemi a pokusili se zasadit tomu druhému ránu pěstí. Ani jeden z úderů však pravděpodobně nezasáhl svůj cíl. Zástupci UFC a Gruzíncův tým pak rychle rozdělili oba znepřátelené bojovníky.

“Varoval jsem tě,” napsal Gruzínec na sociálních sítích. “Takhle to dopadá, když urážíš mě a mou zemi! Viděl jsi mě a chtěl jsi mě pozdravit, protože ses pos*al… Měl bys poděkovat mému týmu, protože kdyby mě neodtáhli, urazil bych Ti hlavu.”

Brit se k tématu vyjádřil také, ale s poněkud odlišným pohledem na celou událost.

“Představte si, že se na někoho vrhnete s pěti kamarády, netrefíte ho ani jednou ranou a pak dostanete ránu lahví do hlavy,” napsal na svých sociálních sítích. “Ty malý blbe*ku. Nesnaž se hrát si na chytrého, protože jsi nic neudělal a jen sis nadělal do kalhot a předstíral, že tě tvůj tým zastavil.”

Britsko-gruzínský spor začal před více než rokem, kdy se Paddy Pimblett v médiích pustil do války s Guramem Kutateladzem. Brit tehdy nešetřil celý gruzínský národ.

V sobotu však neporažený Gruzínec a Brit svou mediální hádku nepřenesou do oktagonu UFC, protože oba budou čelit jiným soupeřům. Soupeřem Paddyho Pimbletta bude Kazula Vargas, zatímco Ilia Topuria se utká s Jaiem Herbertem.

Zdroj: Twitter Ilia Topuria

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ