DomůUFCUFC bojovníci Paddy Pimblett a Ilia Topuria se na sebe vrhli v...

UFC bojovníci Paddy Pimblett a Ilia Topuria se na sebe vrhli v londýnském hotelu

Ilia Topuria a Paddy Pimblett, kteří se už nějaký čas nemají v lásce, se setkali v Londýně před sobotním turnajem UFC Fight Night. A nedopadlo to dobře.

Kamery zachytily okamžik, kdy po sobě oba zápasníci házeli lahvemi a pokusili se zasadit tomu druhému ránu pěstí. Ani jeden z úderů však pravděpodobně nezasáhl svůj cíl. Zástupci UFC a Gruzíncův tým pak rychle rozdělili oba znepřátelené bojovníky.

“Varoval jsem tě,” napsal Gruzínec na sociálních sítích. “Takhle to dopadá, když urážíš mě a mou zemi! Viděl jsi mě a chtěl jsi mě pozdravit, protože ses pos*al… Měl bys poděkovat mému týmu, protože kdyby mě neodtáhli, urazil bych Ti hlavu.”

Brit se k tématu vyjádřil také, ale s poněkud odlišným pohledem na celou událost.

“Představte si, že se na někoho vrhnete s pěti kamarády, netrefíte ho ani jednou ranou a pak dostanete ránu lahví do hlavy,” napsal na svých sociálních sítích. “Ty malý blbe*ku. Nesnaž se hrát si na chytrého, protože jsi nic neudělal a jen sis nadělal do kalhot a předstíral, že tě tvůj tým zastavil.”

Britsko-gruzínský spor začal před více než rokem, kdy se Paddy Pimblett v médiích pustil do války s Guramem Kutateladzem. Brit tehdy nešetřil celý gruzínský národ.

V sobotu však neporažený Gruzínec a Brit svou mediální hádku nepřenesou do oktagonu UFC, protože oba budou čelit jiným soupeřům. Soupeřem Paddyho Pimbletta bude Kazula Vargas, zatímco Ilia Topuria se utká s Jaiem Herbertem.

Zdroj: Twitter Ilia Topuria


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ