DomůUFCTrenér Dustina Poiriera: Nikdy dříve jsem ho neviděl tak klidného

Trenér Dustina Poiriera: Nikdy dříve jsem ho neviděl tak klidného

Phil Daru, kondiční trenér Dustina Poiriera tvrdí, že jeho svěřenec nebyl nikdy v minulosti před zápasem tak klidný jako je tomu teď. To však neznamená, že by Conora McGregora podceňoval.

Zdroj: UFC

Těsně před nadcházejícím zápasem Dustina Poiriera s Conorem McGregorem se Phil Daru rozpovídal o tom, jak jeho svěřenec k zápasu přistupuje.

“Jeho chování před tímto zápasem je odlišné v tom, že je velmi klidný. Je sebevědomý, protože zná svou cenu. Věří si. Conora však nijak nepodceňuje. Je si pouze jistý svými schopnostmi a přesně ví, co musí udělat. Nikdy předtím jsem ho neviděl tak klidného.”

Phil Daru také nastínil, jak vidí průběh třetího souboje Dustina Poiriera s Conorem McGregorem.

“Čím déle bude zápas trvat, tím lépe pro nás, ale nemyslím si, že bude trvat celých pět kol. Conor bude chtít zápas ukončit v prvním kole a za tuto chybu zaplatí. Uvidíme, jak to dopadne.”

Zápas mezi Poirierem a McGregorem se uskuteční na turnaji UFC 264, který se bude konat v T-Mobile Areně v Las Vegas za plné podpory fanoušků. Akce se uskuteční 10. července a UFC již vyprodala všechny vstupenky, což je více než 20 000 lístků.

Turnaj UFC 264 bude první akcí organizace, která se bude konat v T-Mobile Areně od začátku pandemie koronaviru. Šéf UFC Dana White oznámil, že od galavečera očekává rekordní prodeje PPV.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ