DomůUFCTrenér Dustina Poiriera: Nikdy dříve jsem ho neviděl tak klidného

Trenér Dustina Poiriera: Nikdy dříve jsem ho neviděl tak klidného

Phil Daru, kondiční trenér Dustina Poiriera tvrdí, že jeho svěřenec nebyl nikdy v minulosti před zápasem tak klidný jako je tomu teď. To však neznamená, že by Conora McGregora podceňoval.

Zdroj: UFC

Těsně před nadcházejícím zápasem Dustina Poiriera s Conorem McGregorem se Phil Daru rozpovídal o tom, jak jeho svěřenec k zápasu přistupuje.

“Jeho chování před tímto zápasem je odlišné v tom, že je velmi klidný. Je sebevědomý, protože zná svou cenu. Věří si. Conora však nijak nepodceňuje. Je si pouze jistý svými schopnostmi a přesně ví, co musí udělat. Nikdy předtím jsem ho neviděl tak klidného.”

Phil Daru také nastínil, jak vidí průběh třetího souboje Dustina Poiriera s Conorem McGregorem.

“Čím déle bude zápas trvat, tím lépe pro nás, ale nemyslím si, že bude trvat celých pět kol. Conor bude chtít zápas ukončit v prvním kole a za tuto chybu zaplatí. Uvidíme, jak to dopadne.”

Zápas mezi Poirierem a McGregorem se uskuteční na turnaji UFC 264, který se bude konat v T-Mobile Areně v Las Vegas za plné podpory fanoušků. Akce se uskuteční 10. července a UFC již vyprodala všechny vstupenky, což je více než 20 000 lístků.

Turnaj UFC 264 bude první akcí organizace, která se bude konat v T-Mobile Areně od začátku pandemie koronaviru. Šéf UFC Dana White oznámil, že od galavečera očekává rekordní prodeje PPV.

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ