DomůCZ/SK MMAOKTAGON 25: Václav Holota na sobě zapracoval a věří, že v sobotu...

OKTAGON 25: Václav Holota na sobě zapracoval a věří, že v sobotu bude slavit vítězství

V sobotu se na turnaji OKTAGON 25 utká Václav Holota (4-1) se slovenským bojovníkem Danielem Hromkem (2-1). A český zápasník věří, že svého soupeře porazí.

Zdroj: OKTAGON MMA

Fanoušci si Václava Holotu stále spojují především s jeho posledním zápasem na turnaji OKTAGON 20, kdy byl v souboji s Christianem Jungwirthem několikrát blízko k tomu, aby německého bojovníka ukončil, ale přesto nakonec prohrál.

“Několikrát jsem to viděl, hodně se o tom mluvilo a rozebírali jsme to s týmem. Na chybách ze zápasu jsme pracovali v tréninku. V tom zápase rozhodla Jungwirthova vůle na jedné straně a detaily v dotažení techniky na zemi na straně druhé.”

“Mnohokrát jsem ho měl na lopatě, ale vždycky o vlásek unikl. S každou technikou to byl jiný detail. Nejblíže jsem se dostal k ukončení při armbaru a pravděpodobně každý, kdo tomu rozumí ví, že ta ruka se musí lámat přes spodní nohu. Já jsem to dělal přes vršek suspenzoru. Vlastně kvůli tomu ta ruka sklouzla jinam, než bych si přál. Díky tomu se mu podařilo ruku vytáhnout a dostat se z toho.”

Přestože o kvalitách svého nejbližšího soupeře nepochybuje, je přesvědčen, že bývalému thaiboxerovi Hromkovi nebude jeho styl boje vyhovovat a zápas se Holotovi podaří dotáhnout do vítězného konce.

“Určitě má hodně zkušeností ve stoje, to je jeho největší zbraň. Z toho, co jsem viděl, také dobře převedl thaibox do MMA. Ale neřekl bych, že bude v něčem lepší, protože vždy jde o to, jak vám sedí styl soupeře. Na rozdíl od něj mám tu výhodu, že si mohu vybrat, zda chci bojovat ve stoje nebo na zemi. Můžu se rozhodnout.”

Poslední dny před zápasem tráví Holota mimo sociální sítě a nepodceňuje detaily, které by mohly v závěrečném souboji hrát velkou roli.

“Tohle je ta nejhorší část přípravy, když držíš váhu, čekáš a nikam se ti nechce. Když jsme byli včera u vody, raději jsem byl jen na břehu, abych něco nepodcenil a nenastydl. Před zápasem zkrátka sledujete každou maličkost, která by vás mohla ovlivnit a pokazit celou půlroční přípravu.”

Sledovat celý turnaj OKTAGON 25 ZDARMA můžete také ZDE.

Zdroj: YouTube MMA LETEM SVĚTEM

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ