DomůUFCHenry Cejudo: Sterling se mě bojí a do zápasu se mnou nenastoupí

Henry Cejudo: Sterling se mě bojí a do zápasu se mnou nenastoupí

Henry Cejudo se vrací ze sportovního důchodu a už na UFC 288 ho čeká první zápas. Půjde o titulový souboj v bantamové váze, jejímž současným šampionem je Aljamain Sterling. Cejudo si však myslí, že Sterling ze zápasu vycouvá a nakonec k němu nedojde.

“Triple C” je zpět! V hlavním zápase galavečera UFC 288, který je naplánován na 6. května, se utká s Aljamainem Sterlingem, V souboji nepůjde o nic menšího, než o titul šampiona bantamové váhy.

Bývalý dvojnásobný šampion nejlehčích váhových kategorií UFC si však není jistý, jestli jeho soupeř k zápasu nastoupí. Podle Cejuda se Sterling bojí.

Na svém kanálu na YouTube Henry Cejudo uvedl: “Vím, že je to tak. V tuto chvíli Aljamainovi Sterlingovi opravdu nevěřím. Proč mu nevěřím? Je to jednoduché. Protože se bojí “Triple C”.”

“Z nějakého důvodu se UFC rozhodla tento zápas uspořádat. Myslím, že věří, že Sean O’Malley si se mnou poradí lépe, než by si poradil s Aljamainem Sterlingem. Jde o souboj stylů. Ale já se toho nebojím,” řekl Cejudo.

Poté “Triple C” dodal, že si myslí, že Sterling z nadcházejícího zápasu s ním odstoupí. A pak dostane příležitost právě Sean O’Malley, který se s ním utká o prozatímní nebo uvolněný titul šampiona.

“Připravuje se Aljamain Sterling vůbec? Protože upřímně řečeno, opravdu si nemyslím, že o ten zápas Aljamain Sterling stojí. Proto bych v této chvíli vzkázal Seanu O’Malleymu: buď připraven! Samozřejmě se budu připravovat na zápas s Aljamainem Sterlingem, dokud bude tento souboj ve hře. Ale na druhou stranu tuším, že Aljamain se proti mě do klece nepostaví. Normálně takové věci nedělám, ale tentokrát se připravím na eventualitu, že Sterling ze zápasu odstoupí.”

Současný šampion už něco podobného v minulosti udělal, když odstoupil z odvetného zápasu s Peterem Yanem a nakonec ho nahradil Cory Sandhagen.

Zdroj: YouTube Henry Cejudo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ