Alexander Gustafsson: Ještě není konec! Chci se vrátit do klece

Alexander Gustafsson, bývalý titulový vyzyvatel v polotěžké váze UFC, se chce vrátit do oktagonu a pokračovat ve své kariéře.

Zdroj: UFC

Alexander Gustafsson, který v oktagonu naposledy bojoval v roce 2020, pověsil rukavice na hřebík po prohře s Fabriciem Werdumem. Nakonec se však rozhodl do klece vrátit, ale kvůli zranění odstoupil ze zápasu s Paulem Craigem, který se měl uskutečnit v září loňského roku.

Nyní Švéd doufá v další zápas, který by se mohl uskutečnit začátkem letošního roku. V rozhovoru pro ESPN Gustafsson řekl:

„Uvidíme, co se stane. S UFC teď hodně mluvíme. Chci bojovat. Letos chci vstoupit do klece co nejdříve. Chci si vynahradit zápas s Werdumem. Mám pocit, že jsem to v tom zápase nebyl já. Cítím, že potřebuji bojovat. A pak udělám další krok. Chci se bavit a soustředit se na další vítězství.“

O své kariéře pak prohlásil:

„Myslím, že jsem někde uprostřed. Jsem spokojený s tím, jak se moje kariéra vyvíjí, ale cítím, že ještě není u konce. Ještě jsem tuhle knihu nedopsal. Prostě mi chybí klec.“

Alexander Gustafsson má za sebou těžší období kariéry. V posledních třech zápasech musel uznat převahu svých soupeřů, když postupně prohrál s Jonem Jonesem, Anthonym Smithem a Fabriciem Werdumem. Švéd naposledy vyhrál v roce 2017 v zápase s Gloverem Teixeirou, kterého knokautoval v pátém kole. Předtím porazil také Jana Blachowicze.

Zdroj: ESPN MMA

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ