DomůCZ/SK MMAOKTAGON 25: Karol Ryšavý před zápasem s Bartlem: Bude to osobní! Probudil...

OKTAGON 25: Karol Ryšavý před zápasem s Bartlem: Bude to osobní! Probudil ve mě ulici

Karol Ryšavý se netají tím, že se v něm probudila ulice a boj s Markem Bartlem bere osobně. Mezi oběma bojovníky to pořádně vře a diváci se tak mají na co těšit.

Zdroj: OKTAGON MMA

Zápas Karola Ryšavého s Markem Bartlem bude bezpochyby jedním z vrcholů sobotního večera OKTAGON 25. A mezi oběma borci to pořádně vře.

“Jeho slabiny vidím v tom, že proti němu nastoupím já,” prohlásil Karol Ryšavý v pořadu OKTAGON 25 – NA DOHLED. “Slyšel jsem ten jeho livestream a mám pro něj připravený krátký proslov po zápase. Rozhodně se máme na co těšit.”

“Ten chlapec mě hodně zklamal po té fighterské stránce. Ví, kolik obětí si tento sport žádá a urazil tam půlku zápasnické scény. Ale bude s tím muset žít a může se za to stydět,” dodal bojovník SFG Trnava.

“V Karolovi se trochu probudila ulice. A i když má trochu nervy, dokáže myslet s chladnou hlavou. Tento zápas bude určitě jedním z adeptů na zápas večera,” myslí si jeden z trenérů SFG Jan Hudák.

Karol Ryšavý se po prohrách s těžkými soupeři Ronnym Paradeiserem a Miroslavem Štrbákem vrátil na vítěznou vlnu – v prvním kole udusil Matěje Kuzníka.

“Myslím, že ho Kuzník podcenil,” řekl Marek Bartl v pořadu Fight Talk with Betty. “Už když Matěj přicházel, nepůsobil tak motivovaně a sebevědomě, jako když nastupoval do zápasu se mnou.”

Bartl prohrál pouze jediný z posledních sedmi zápasů – právě s Kuzníkem.

O svém dalším soupeři se Marek nevyjádřil příliš pochvalně.

“Jeho jedinou silnou stránkou je jeho vůle a srdce. V zápase se nikdy nevzdává. Nikdy jsem s ním nebyl na sparingu, takže nevím, jak je silný nebo jakou má bombu. Podle mého názoru je v postoji dřevěný, bez jakékoliv techniky. V zápase bych řekl, že tak průměrný a na zemi nic. Ničím mě nepřekvapí, mám za sebou stovky zápasů a utkal jsem se snad s každým. Budu připraven na všechny aspekty zápasu,” prohlásil sebevědomě Marek Bartl.

Sledovat celý turnaj OKTAGON 25 ZDARMA můžete také ZDE.

Zdroj: OKTAGON 25 – NA DOHLED | Live Talk s Betty


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ