DomůCZ/SK MMAOKTAGON 25: Karol Ryšavý před zápasem s Bartlem: Bude to osobní! Probudil...

OKTAGON 25: Karol Ryšavý před zápasem s Bartlem: Bude to osobní! Probudil ve mě ulici

Karol Ryšavý se netají tím, že se v něm probudila ulice a boj s Markem Bartlem bere osobně. Mezi oběma bojovníky to pořádně vře a diváci se tak mají na co těšit.

Zdroj: OKTAGON MMA

Zápas Karola Ryšavého s Markem Bartlem bude bezpochyby jedním z vrcholů sobotního večera OKTAGON 25. A mezi oběma borci to pořádně vře.

“Jeho slabiny vidím v tom, že proti němu nastoupím já,” prohlásil Karol Ryšavý v pořadu OKTAGON 25 – NA DOHLED. “Slyšel jsem ten jeho livestream a mám pro něj připravený krátký proslov po zápase. Rozhodně se máme na co těšit.”

“Ten chlapec mě hodně zklamal po té fighterské stránce. Ví, kolik obětí si tento sport žádá a urazil tam půlku zápasnické scény. Ale bude s tím muset žít a může se za to stydět,” dodal bojovník SFG Trnava.

“V Karolovi se trochu probudila ulice. A i když má trochu nervy, dokáže myslet s chladnou hlavou. Tento zápas bude určitě jedním z adeptů na zápas večera,” myslí si jeden z trenérů SFG Jan Hudák.

Karol Ryšavý se po prohrách s těžkými soupeři Ronnym Paradeiserem a Miroslavem Štrbákem vrátil na vítěznou vlnu – v prvním kole udusil Matěje Kuzníka.

“Myslím, že ho Kuzník podcenil,” řekl Marek Bartl v pořadu Fight Talk with Betty. “Už když Matěj přicházel, nepůsobil tak motivovaně a sebevědomě, jako když nastupoval do zápasu se mnou.”

Bartl prohrál pouze jediný z posledních sedmi zápasů – právě s Kuzníkem.

O svém dalším soupeři se Marek nevyjádřil příliš pochvalně.

“Jeho jedinou silnou stránkou je jeho vůle a srdce. V zápase se nikdy nevzdává. Nikdy jsem s ním nebyl na sparingu, takže nevím, jak je silný nebo jakou má bombu. Podle mého názoru je v postoji dřevěný, bez jakékoliv techniky. V zápase bych řekl, že tak průměrný a na zemi nic. Ničím mě nepřekvapí, mám za sebou stovky zápasů a utkal jsem se snad s každým. Budu připraven na všechny aspekty zápasu,” prohlásil sebevědomě Marek Bartl.

Sledovat celý turnaj OKTAGON 25 ZDARMA můžete také ZDE.

Zdroj: OKTAGON 25 – NA DOHLED | Live Talk s Betty

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ