DomůCZ/SK MMAJiří Procházka se při výletu do LA dostal do zajímavé společnosti! Co...

Jiří Procházka se při výletu do LA dostal do zajímavé společnosti! Co o něm řekl Daniel Cormier či Mike Tyson?

Během posledních dní jsme si na sociálních sítích mohli všimnout videí, jak se Jiří Procházka dostal do zajímavé společnosti hvězd bojových sportů.

Procházka se totiž aktuálně nachází na tréninkovém kempu v USA u Henryho Cejuda a udělal si společně s týmem výlet do LA, kde se potkal i s Danielem Cormierem či Mikem Tysonem.

„Byl jsem pozvaný na víkend do LA. Šlo o nabídku od sponzora, jestli chci být na soukromé akci, kde se sledovaly zápasy UFC. Přijal jsem, měl jsem tam ještě nějaké povinnosti, jako třeba open workout, veřejný trénink. Šli jsme pak na jednu after párty, kde nás pozvali na nedělní vysílání Super Bowlu do domu Lennyho Kravitze.”

“Zápas tam sledoval především Mike Tyson, Daniel Cormier a další zápasníci. Plný barák slavných lidí. Tak jsem přijal pozvání, vzal jsem kluky a chvíli jsme tam byli, poseděli, pokoukali na Super Bowl. A užili jsme si trochu LA, moře a tak. S Danielem Cormierem jsem se už několikrát potkal, takže u něho vím, že je to fakt dobrý, příjemný člověk, strašně sympatický. A jako zápasník je to legenda. Co se týče Mika Tysona, tak je takový, jak se o něm mluví. Fakt naplno syrový, tvrďák a právoplatný bývalý král těžké váhy,” vysvětlil Procházka situaci pro iSport.cz.

Co o něm řekly legendy?

Daniel Cormier: „Budoucí šampion polotěžké váhy. Je to hrozný zabiják. Brzy bude bojovat o titul. Říkám ti, že je to nejděsivější vyzyvatel v rámci celého UFC.”

Brendan Schaub: „Na 100 % bude šampion. Klidně si tady vsadím proti komukoliv. Glover používá hodně podobný postoj jako ty Mikeu, ale Jiřího práce na nohou je neuvěřitelná. Najděte si pak třeba jeho zápasy z Rizin. Je to divoký borec.”

Mike Tyson: „Je to takový ten tichý týpek, co ti pak naloží,” pochopil.

Pasáž s českým samurajem začíná zhruba v čase 1:16:00.

Zdroj: Deník Sport, Youtube Mike Tyson

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ