DomůUFCUFC 296: Pravačka z pekla! Josh Emmett tvrdě uspal Bryce Mitchella (VIDEO)

UFC 296: Pravačka z pekla! Josh Emmett tvrdě uspal Bryce Mitchella (VIDEO)

Jeden z nejbrutálnějších knokautů v roce předvedl Josh Emmett, který na UFC 296 tvrdě skolil Bryce Mitchella.

V úvodním zápase hlavní karty turnaje UFC 296 v Las Vegas porazil zkušený veterán Josh Emmett (19-4) brutálním knokautem favorizovaného Bryce Mitchella (16-2).

Mitchell se od začátku snažil vyvíjet tlak, ale vědom si dynamitu v Emmettových pěstích, nechtěl zkracovat vzdálenost nepřipraven. Emmett se naopak snažil útočit na trup svého protivníka. Útočil direkty nebo háky v krátkých kombinacích. Mitchell však zůstával ve střehu.

Nakonec se však Mitchell rozhodl jít do výměny. To však neměl dělat. Emmett ukročil nepatrně vlevo a Mitchella zasáhl brutálně tvrdým pravým hákem. Trefil se dokonale! Mitchell upadl na zem a zůstal ležet v bezvědomí. Sudí ukončil zápas.

Osmatřicetiletý Emmett se tak vrátil na vítěznou dráhu po dvou po sobě jdoucích porážkách s Yairem Rodriguezem a Iliou Topuriou.

Zdroj: UFC | Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ