Slzy štěstí! Emotivní reakce Toma Aspinalla na obdržení bonusu od UFC po výhře nad Spivakem

Je bojovníkem UFC v těžké váze, kde si nemilosrdně poradil už se čtvrtým soupeřem v řadě, aniž by poznal hořkost porážky. Přesto se neubránil slzám, když se dozvěděl o tom, že za svůj výkon v posledním zápase proti Sergeyi Spivakovi obdržel od UFC bonus za výkon večera.

Zdroj: UFC

Jeden z nejtalentovanějších bojovníků mladé generace v těžké váze UFC Tom Aspinall emotivně reagoval na zprávu o obdržení prémie po turnaji UFC Vegas 36. Angličan dostal navíc 50 000 dolarů za výkon večera, když porazil Spivaka už v prvním kole knokautem.

Podívejte se, jak bojovník reagoval na skvělé zprávy o obdržení bonusu:

Osmadvacetiletý bojovník se na turnaji UFC Vegas 36 poměrně rychle vypořádal s moldavským protivníkem. V jedné chvíli jej v klinči udeřil kolenem do těla a poté zaútočil extrémně silným loktem, po kterém se “Polar Bear” sesunul na zem. Aspinall (11-2 MMA) nečekal ani vteřinu, okamžitě se vrhl na svého omráčeného soupeře a ukončil ho sérií úderů.


Sleduj turnaj OKTAGON 27 ŽIVĚ a ZDARMA

Největší akce slovenského MMA tohoto roku! Domácí hvězdy bojových sportů v čele se šampionem lehké váhy, legendárním Ivanem Buchingerem. A mnohem víc! – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 11.9. večer.


Brit si tak připsal čtvrté vítězství v UFC. V největší MMA organizaci světa debutoval v červenci 2020, kdy za pouhých 45 sekund knokautoval Jakea Colliera. V dalších dvou zápasech zvítězil TKO nad Alanem Baudotem a na submisi porazil Andreie Arlovského. Během čtyř zápasů v UFC strávil v kleci pouze 10 minut a 59 vteřin.

Zdroj: Twitter UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ