DomůUFCKamaru Usman o potenciálním zápase Khabib vs. Oliveira: Je jasné, jak by...

Kamaru Usman o potenciálním zápase Khabib vs. Oliveira: Je jasné, jak by to dopadlo

Šampion welterové váhy UFC Kamaru Usman věří, že potenciální souboj Khabib vs. Oliveira by mohl být pro fanoušky velice zajímavý, ale je přesvědčený o tom, že vítězem by se stal ruský bojovník.

Zdroj: UFC

Brazilský bojovník Charles Oliveira se o víkendu stal v americkém Houstonu šampionem lehké váhy, když na turnaji UFC 262 knokautoval Michaela Chandlera. V historii UFC je jedenáctým šampionem lehké váhy. Tím předchozím byl Khabib Nurmagomedov, který se však rozhodl ukončit kariéru.

Téměř ihned poté, kdy Charles Oliveira vybojoval pás šampiona lehké váhy, se začaly množit spekulace o tom, jak by takové vzájemné měření sil v zápase Khabib vs. Oliveira dopadlo.

V nejnovější rozhovoru pro portál TMZ o tom promluvil i Kamaru Usman.

“Možná, že pro fanoušky by to bylo zajímavé, ale ti, kteří do toho skutečně vidí, ti vědí, co by se v tom zápase stalo. Myslím si, že Khabib se na ten zápas (Oliveira vs. Chandler, pozn. redakce) díval. Ale myslíš, že přemýšlel nad svým návratem? Určitě ne. Je šťastným člověkem. Je spokojený se svým životem. Je spokojený se směrem, kterým se jeho život ubírá a proto si myslím, že už se nikdy nevrátí.”

“Respekt Oliveirovi. Imponuje mi. Jsem jeho fanoušek a líbí se mi, jak naložil se svou kariérou. Ale myslím si, že v tomhle sportu jsou určité úrovně a Khabib je prostě na jiné úrovni než on.”

Charles Oliveira vybojoval pás šampiona, když na turnaji UFC 262 ve druhém kole knokautoval Michaela Chandlera. V prvním kole však byl blíže k vítězství Chandler, který měl Oliveiru, jak se říká “na lopatě”. Tohle udělalo na Usmana velký dojem.

“To, že ustál první kolo a potom šel do toho druhého, jako by se nic nestalo, to jen ukazuje, jaký je to tvrďák. A za to si zaslouží velký respekt.”

31letý Oliveira (31-8, 1 NC) neprohrál už 9 zápasů v řadě. Brazilský bojovník rád ukončuje své zápasy před časem. Na svém kontě má výhry nad Kevinem Leem nebo Tonym Fergusonem. Charles “do Bronx” Oliveira je specialistou na BJJ, o čemž svědčí, že z celkového počtu 31 vítězství dosáhl devatenácti submisí. Kromě toho ve 28 případech ukončil své soupeře před časem.

Zdroj: TMZ

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ