DomůKSWRoberto Soldić opouští KSW! Robocop podepsal smlouvu s organizací One Championship

Roberto Soldić opouští KSW! Robocop podepsal smlouvu s organizací One Championship

Roberto Soldić opouští špičkovou polskou organizaci KSW. Během rozhovoru v pořadu The MMA Hour s novinářem Arielem Helwanim prozradil, že nově bude působit v organizaci One Championship.

O budoucnosti Roberta Soldiće se spekulovalo již delší dobu. Majitelé největší polské organizace MMA projevili velké odhodlání si Chorvata udržet a nabídli mu velice lukrativní smlouvu. Mnozí odborníci a novináři už naopak viděli “Robocopa” v UFC, kde mu dokonce předpovídali zisk mistrovského titulu.

Vše je však jinak! Sedmadvacetiletý bojovník se objevil v pořadu novináře Ariela Helwaniho The MMA Hour, kde oznámil, že jeho novým zaměstnavatelem bude asijská organizace One Championship.

“Když mi skončila smlouva s KSW, měl jsem mnoho nabídek. Včetně UFC nebo ONE FC. Vybral jsem si samozřejmě ONE FC, protože jsou největší na světě, pokud se bavíme o bojových uměních. Zaručují mi možnost získat jakýkoli pás. Můžu se stát šampionem v K-1, Muay Thai, MMA a také v boxu. Je to pro mě obrovská výzva. Byl jsem v Singapuru, kde jsem měl možnost poznat atmosféru organizace, jejího prezidenta a jeho přístup a vztah k bojovníkům.”

Stane se Tereza Bledá druhou českou bojovnicí v UFC? >>>
Podaří se Matěji Peňázovi získat kontrakt s UFC? >>>
Registruj se a sleduj všechny turnaje UFC zdarma >>>

Roberto Soldić bojoval v KSW od roku 2017. Během této doby se stal velkou hvězdou evropské scény MMA. “Robocop” získal dva tituly ve veltrové a střední váze. Soldić má za sebou devět zápasů v KSW, z nichž osm vyhrál. Jedinou porážku utrpěl od současného bojovníka UFC Dricuse du Plessise, kterému však v dalším zápase porážku oplatil a získal zpět titul ve veltrové váze. Při svém posledním vystoupení v organizaci KSW “Robocop” brutálně knokautoval polskou legendu MMA Mameda Khalidova a získal mistrovský pás ve střední váze.

One Championship je singapurská organizace, která se neomezuje pouze na zápasy MMA. Jak Roberto zmínil výše, pořádají také mistrovské turnaje v jiných bojových uměních. Na trhu jsou od roku 2011 a za tu dobu si ve světě MMA udělaly solidní jméno.

Zdroj: KSW MMA | Podcast The MMA Hour


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ