DomůKSWRoberto Soldić opouští KSW! Robocop podepsal smlouvu s organizací One Championship

Roberto Soldić opouští KSW! Robocop podepsal smlouvu s organizací One Championship

Roberto Soldić opouští špičkovou polskou organizaci KSW. Během rozhovoru v pořadu The MMA Hour s novinářem Arielem Helwanim prozradil, že nově bude působit v organizaci One Championship.

O budoucnosti Roberta Soldiće se spekulovalo již delší dobu. Majitelé největší polské organizace MMA projevili velké odhodlání si Chorvata udržet a nabídli mu velice lukrativní smlouvu. Mnozí odborníci a novináři už naopak viděli “Robocopa” v UFC, kde mu dokonce předpovídali zisk mistrovského titulu.

Vše je však jinak! Sedmadvacetiletý bojovník se objevil v pořadu novináře Ariela Helwaniho The MMA Hour, kde oznámil, že jeho novým zaměstnavatelem bude asijská organizace One Championship.

“Když mi skončila smlouva s KSW, měl jsem mnoho nabídek. Včetně UFC nebo ONE FC. Vybral jsem si samozřejmě ONE FC, protože jsou největší na světě, pokud se bavíme o bojových uměních. Zaručují mi možnost získat jakýkoli pás. Můžu se stát šampionem v K-1, Muay Thai, MMA a také v boxu. Je to pro mě obrovská výzva. Byl jsem v Singapuru, kde jsem měl možnost poznat atmosféru organizace, jejího prezidenta a jeho přístup a vztah k bojovníkům.”

Stane se Tereza Bledá druhou českou bojovnicí v UFC? >>>
Podaří se Matěji Peňázovi získat kontrakt s UFC? >>>
Registruj se a sleduj všechny turnaje UFC zdarma >>>

Roberto Soldić bojoval v KSW od roku 2017. Během této doby se stal velkou hvězdou evropské scény MMA. “Robocop” získal dva tituly ve veltrové a střední váze. Soldić má za sebou devět zápasů v KSW, z nichž osm vyhrál. Jedinou porážku utrpěl od současného bojovníka UFC Dricuse du Plessise, kterému však v dalším zápase porážku oplatil a získal zpět titul ve veltrové váze. Při svém posledním vystoupení v organizaci KSW “Robocop” brutálně knokautoval polskou legendu MMA Mameda Khalidova a získal mistrovský pás ve střední váze.

One Championship je singapurská organizace, která se neomezuje pouze na zápasy MMA. Jak Roberto zmínil výše, pořádají také mistrovské turnaje v jiných bojových uměních. Na trhu jsou od roku 2011 a za tu dobu si ve světě MMA udělaly solidní jméno.

Zdroj: KSW MMA | Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ