DomůUFCUFC 296: Leon Edwards o Colby Covingtonovi: Ten chlap je jako Stifler...

UFC 296: Leon Edwards o Colby Covingtonovi: Ten chlap je jako Stifler z “Prciček”

Leon Edwards, úřadující šampion UFC ve veltrové váze, hodnotí svého nadcházejícího soupeře Colbyho Covingtona. Podle Brita je “Chaos” typický americký osel, který mu připomíná známou filmovou postavu.

Připomeňme, že zápas Edwards vs. Covington se uskuteční už tento víkend na turnaji UFC 296. Souboj bude hlavní událostí celé akce.

Nyní probíhá takzvaný “Fight week”, během kterého si bojovníci, kteří se představí na UFC 296, plní mediální povinnosti a který fanoušky připravuje na nadcházející galavečer.

Angličan tento týden poskytuje o Covingtonovi více rozhovorů než kdykoli předtím, což je vzhledem k tomu, že s ním bude o víkendu zápasit, zcela jasné.

V rozhovoru pro zahraniční média se vyjádřil k faktu, že Covington je v současnosti považován za jednoho z nejlepších trashtalkerů v UFC, a odpověděl na otázku, zda ho tento aspekt psychologického boje dokáže negativně ovlivnit.

Leon Edwards odpověděl bez nejmenších pochyb:

“Ignoruji to. Tam, odkud pocházím a kde jsem vyrostl, tam jsme se pošťuchovali úplně jinak. Covington mi připomíná typického amerického pozéra. Ten chlap je jako Stifler z American Pie. Prostě jen kecá, aby kecal. Nic víc. Nikdy jsme nebyli a ani nebudeme přátelé. Jsme dva různí lidé. Máme odlišnou povahu a morálku. Ale o to je pro mě snazší tam jít a ublížit mu.”

Leon Edwards

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ