DomůUFCFrancis Ngannou je frustrován situací v těžké váze: Během posledních 16 měsíců...

Francis Ngannou je frustrován situací v těžké váze: Během posledních 16 měsíců jsem bojoval 20 vteřin

Francis Ngannou vyjádřil prostřednictvím sociálních sítí značnou frustraci nad situací, která panuje v těžké váze UFC. Ngannou počítal s tím, že se ještě letos utká o titul se Stipe Miocicem, ale Američan se údajně vrátí do oktagonu až v příštím roce.

Embed from Getty Images

Poté, kdy Francis Ngannou knokautoval Jairzinha Rozenstruika už po 20 vteřinách jejich souboje na turnaji UFC 249, si mnozí odborníci a fanoušci mysleli, že ještě v letošním roce se “The Predator” utká o pás šampiona těžké váhy. Podle Ngannoua si však Stipe Miocic potřebuje odpočinout a vrátí se teprve v roce 2021.

To se francouzskému bojovníkovi nelíbí a k nastalé situaci, která panuje v těžké váze se vyjádřil na sociálních sítích. Nikterak přitom neskrýval svou frustraci.

“Dvě titulová utkání v těžké váze během dvou let a stále nevíme, jestli se v dohledné době uskuteční další souboj o pás šampiona. Uchazeči o titul přece musí o něco bojovat.”

“Stipe pravděpodobně nebude až do března bojovat. Jestli budu muset do té doby čekat, bude to pomalu zase rok od mého posledního zápasu.”

“V průběhu posledních 16 měsíců jsem bojoval jen jednou, a to pouhých 20 vteřin.”

Ngannou (15-3) je podle šéfa UFC Dany Whita dalším vyzyvatelem šampiona těžké váhy Stipe Miocice. “The Predator” po dvou porážkách od Cormiera a Miocice, zvítězil v následujících čtyřech zápasech, když všechny své soupeře knokautoval už v 1. kole. Postupně porazil Curtise Blaydese, Caina Velasqueze, Juniora dos Santose a Jairzinha Rozenstruika.

Zdroj: Twitter Francis Ngannou

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ