DomůUFCNate Diaz prozradil, že jednou v klubu málem zmlátil šéfa UFC Danu...

Nate Diaz prozradil, že jednou v klubu málem zmlátil šéfa UFC Danu Whitea

Nate Diaz je černou ovcí UFC prakticky od chvíle, kdy začal pod křídly organizace bojovat. Její vedení Diaz často kritizoval a šéf UFC jej na oplátku obviňoval z toho, že málo komunikuje.

Už mnohokrát bylo navíc možné vidět na sociálních sítích, jak Diaz žádá UFC, aby jej propustila. Tyto spory možná skončí víkendovým soubojem Diaze s Chimaevem. Je to totiž poslední zápas ve smlouvě Nata Diaze.

Při plnění mediálních povinností nyní navíc vyplaval na povrch úplně nový spor, který dnes Diaz i White berou s úsměvem.

K vyhrocené situaci mělo dojít před devíti lety, v jednom z nočních klubů, po natáčení show The Ultimate Fighter (TUF) 20. K situaci se nejprve vyjádřil Nate Diaz.

“Jednoho dne jsem málem zmlátil Danu Whitea. Měli byste se ho na to zeptat. Mluvil o mně sra*ky a já jsem se s ním hádal. Neměl jsem se s ním hádat, tento byznys jsem tehdy ještě pořádně neznal. Po ukončení TUF jsme se všichni sebrali a šli jsme do nočního klubu.”

“Dana se mě pořád ptal, co se děje a navážel se do mě. Já jsem byl hodně naštvaný a on byl hodně opilý. Pak se mě zeptal, co sakra chci a zase přidal nějaké urážky. A já jsem mu drsně odpověděl, co si sakra myslíš, že chci? Chci více peněz a více zasra*ých zápasů ty srá*i. Pak nás od sebe museli odtrhnout, jinak bych ho propleskal.”

Novináři toto téma neuzavřeli a zeptali se i Whitea, jestli se to skutečně někdy stalo.

“Údajně,” odpověděl se smíchem Dana. “Údajně. Pili jsme…Má někdo nějaké jiné otázky?”

Nate Diaz se v sobotu vrátí do oktagonu a v zápase večera, na turnaji UFC 279 v Las Vegas, zkříží pěsti s Khamzatem Chimaevem. Bude to poslední zápas v rámci jeho stávající smlouvy s UFC. Prodlouží ji? Pravděpodobně ne, i když Dana White nevylučuje žádnou možnost.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ