DomůUFCNate Diaz prozradil, že jednou v klubu málem zmlátil šéfa UFC Danu...

Nate Diaz prozradil, že jednou v klubu málem zmlátil šéfa UFC Danu Whitea

Nate Diaz je černou ovcí UFC prakticky od chvíle, kdy začal pod křídly organizace bojovat. Její vedení Diaz často kritizoval a šéf UFC jej na oplátku obviňoval z toho, že málo komunikuje.

Už mnohokrát bylo navíc možné vidět na sociálních sítích, jak Diaz žádá UFC, aby jej propustila. Tyto spory možná skončí víkendovým soubojem Diaze s Chimaevem. Je to totiž poslední zápas ve smlouvě Nata Diaze.

Při plnění mediálních povinností nyní navíc vyplaval na povrch úplně nový spor, který dnes Diaz i White berou s úsměvem.

K vyhrocené situaci mělo dojít před devíti lety, v jednom z nočních klubů, po natáčení show The Ultimate Fighter (TUF) 20. K situaci se nejprve vyjádřil Nate Diaz.

“Jednoho dne jsem málem zmlátil Danu Whitea. Měli byste se ho na to zeptat. Mluvil o mně sra*ky a já jsem se s ním hádal. Neměl jsem se s ním hádat, tento byznys jsem tehdy ještě pořádně neznal. Po ukončení TUF jsme se všichni sebrali a šli jsme do nočního klubu.”

“Dana se mě pořád ptal, co se děje a navážel se do mě. Já jsem byl hodně naštvaný a on byl hodně opilý. Pak se mě zeptal, co sakra chci a zase přidal nějaké urážky. A já jsem mu drsně odpověděl, co si sakra myslíš, že chci? Chci více peněz a více zasra*ých zápasů ty srá*i. Pak nás od sebe museli odtrhnout, jinak bych ho propleskal.”

Novináři toto téma neuzavřeli a zeptali se i Whitea, jestli se to skutečně někdy stalo.

“Údajně,” odpověděl se smíchem Dana. “Údajně. Pili jsme…Má někdo nějaké jiné otázky?”

Nate Diaz se v sobotu vrátí do oktagonu a v zápase večera, na turnaji UFC 279 v Las Vegas, zkříží pěsti s Khamzatem Chimaevem. Bude to poslední zápas v rámci jeho stávající smlouvy s UFC. Prodlouží ji? Pravděpodobně ne, i když Dana White nevylučuje žádnou možnost.

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ