DomůUFCKhamzat Chimaev po svém vítězství na UFC 267: Zabiju všechny, jsem šampionem,...

Khamzat Chimaev po svém vítězství na UFC 267: Zabiju všechny, jsem šampionem, jsem králem!

Khamzat Chimaev reagoval na své vítězství na UFC 267 poměrně intenzivním způsobem. “Borz” dal v rozhovoru s Danielem Cormierem jasně najevo, že je nyní králem UFC a věří, že je nejlepším bojovníkem v organizaci.

Zdroj: UFC

“Všechny zabiju, tohle je můj domov. Alláhu akbar!”

“Řekl jsem Danovi, že já jsem tady král. Říkám to už dlouho, přijdu sem a všechny zabiju! Už mi věříte? Říkal jsem vám to! On spal! Mohl jsem ho dostat na zem rychleji, ale chtěl jsem mluvit s Danou!”

“Budu bojovat s kýmkoli, jdu si pro kohokoli! Všechny zabiju! Jsem šampionem, jsem králem!”

Khamzat Chimaev (10-0 MMA) se po dlouhé pauze, způsobené zdravotními problémy, vrátil do oktagonu ve velkolepém stylu. “Borz” se dlouho potýkal s komplikacemi způsobenými nemocí COVID-19, která mu nedovolovala řádně trénovat. Jeho vítězství v souboji s Li Jingliangem, který byl před zápasem “jedenáctkou” rankingu veltrové váhy, bylo jeho desátým vítězstvím v kariéře. Ve všech svých zápasech ukončil soupeře před časem.

Zdroj: BJ Penn | YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ