DomůUFC„THE KOREAN ZOMBIE” prozrazuje jména svých potencionálních soupeřů

„THE KOREAN ZOMBIE” prozrazuje jména svých potencionálních soupeřů

Korejec ve svém posledním zápase porazil Frankieho Edgara efektním knokautem v prvním kole. Po utkání se nechal slyšet, že je připravený na souboj s čerstvým šampionem Alexandrem Volkanovským.

Embed from Getty Images

Teď, s několikadenním odstupem, se vyjadřuji trochu střízlivěji. Je mu jasné, že aby se stal uchazečem o titul, musí pravděpodobně vyhrát ještě jeden zápas.

“Nemůžu všechno prozradit, ale probíhají jednání z UFC. Vím, že další zápas mi přinese hodně radosti. Pokud to nebude rovnou titulový zápas, chtěl bych někoho z trojice Zabit Magomedsharipov, Brian Ortega nebo Max Holloway. Jsem si jistý, že pokud dostanu titulový zápas, stanu se šampionem. Ukážu, že Asiati jsou stejně silní, jako ostatní zápasníci.”

Jung ve svých dvou posledních utkáních zvítězil. V červnu porazil Renata Moicana, podobně jako Edgara, už v prvním kole.

Zdroj: Instagram Chan Sung Jung

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ