Adesanya po vítězství nad Costou: Říkal jsem vám, že je to hlupák

Israel Adesanya v hlavním zápase večera turnaje UFC 253 s přehledem porazil Paula Costu, když jej knokautoval už ve druhém kole. Zároveň tak uhájil svůj pás šampiona střední váhy.

Embed from Getty Images

Adesanya pak na tiskové konferenci, která se konala bezprostředně po skončení turnaje, kritizoval Paula Costu za taktiku, kterou pro tento duel zvolil. Jak však dodal, přesně to od něj očekával.

“Jsem vždy deset kroků před ostatními. Říkal jsem vám to. Myslíte si, že to jsou jen plané řeči, ale není to tak. Před zápasem jsem také řekl, že nejsem boxovací pytel. Costa dosud bojoval jen s boxovacími pytli, které jen stály a kryly se. Ale my jsme City Kickboxing a jsme nejlepší.”

“Costa si myslel, že tam budu stát a nechám se od něj trefovat. Ale jak jsem vám říkal, je to hlupák a já jsem ten chytrý. Je to moje sté vítězství v bojových sportech. Jsem v tomhle sportovním odvětví už delší dobu a pořád jsem dost dobrý.”

Adesanya také mluvil o tom, že ve svém dalším zápase by rád změřil síly s vítězem souboje Jared Cannonier vs. Robert Whittaker, který se uskuteční 24. října na galavečeru UFC 254.

“Myslím si, že Jared porazí Whittakera. Fandím mu. Nemůžu se dočkat, až se s ním střetnu. Ale jestli vyhraje Whittaker a bude chtít být potřetí v bezvědomí, nebudu proti.”

Zdroj: UFC | MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA