DomůUFC"Korean Zombie" po prohře s Ortegou: Nepamatuji si poslední tři kola

“Korean Zombie” po prohře s Ortegou: Nepamatuji si poslední tři kola

Chan Sung Jung, alias “Korean Zombie”, prohrál na turnaji UFC Fight Island 6 s Brianem Ortegou jednomyslným rozhodnutím sudích. Byla to jeho první prohra od listopadu 2018.

Embed from Getty Images

Po prohře v zápase, ve kterém šlo o to, kdo se stane budoucím vyzyvatelem šampiona pérové váhy Alexe Volkanovského, “Zombie” na svém Instagramu přiznal, že si nepamatuje nic z posledních třech kol souboje.

“Nepamatuji si třetí, čtvrté ani páté kolo… Musím zjistit, proč jsem selhal. Jsem hlupák a Ortega byl až příliš dobrý. Cítím se zesměšněný. Ale přesto vám chci poděkovat za vaši podporu. Omlouvám se.”

“Na konci pátého kola začal můj mozek zase fungovat. Myslel jsem si, že teprve začíná čtvrté kolo. Očekával jsem, že bude vést svůj boj jinak, že půjdeme na zem. Připravoval jsem se na to. Příště budu pořádně připraven. Vše je ok.”

Jung (16-6) před zápasem s Ortegou dvakrát v oktagonu UFC zvítězil, když porazil Renata Moicana a Frankieho Edgara. “Korean Zombie” 14 z 16 vítězných zápasů ukončil před časem. Pod hlavičkou organizace UFC bojuje od roku 2011 a vybojoval v ní celkem 8 utkání. Po zápase s Jose Aldem v roce 2013 měl delší zápasovou pauzu, protože musel nastoupit tříletou prezenční vojenskou službu v korejské armádě.

Zdroj: Instagram Chan Sung Jung

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ