DomůUFCKhabib Nurmagomedov: 30 - 0 je skvělý rekord. Vypadá dobře a zní...

Khabib Nurmagomedov: 30 – 0 je skvělý rekord. Vypadá dobře a zní dobře! Blíží se konec Khabibovy kariéry?

Khabib Nurmagomedov, šampion lehké váhy UFC, se připravuje na svůj 29 zápas v profesionální kariéře. Už tuto sobotu se utká v titulovém zápase s Justinem Gaethjem. Souboj proběhne na turnaji UFC 254 v Abú Dhabí.

Embed from Getty Images

Už dlouho se mluví o tom, že jakmile se jeho rekord zastaví na čísle 30 – 0, ukončí kariéru. V nejnovějším rozhovoru pro Yahoo Sports však Nurmagomedov řekl, že vlastně ještě není úplně rozhodnutý, jestli to bude konec jeho kariéry nebo ne.

“Upřímně nevím. 30 – 0 je skvělý výsledek. Vypadá dobře a zní dobře. Byl by to skvělý rekord, něco jako výsledek Mayweathera, ale v MMA. Uvidíme co se stane. Je to už hodně blízko.”

Khabib také dodal, že si chce upevnit své místo v historii smíšených bojových umění.

“Řekněme, že porazím Justina Gaethjeho a ovládnu i další zápas. Myslím, že pak se mé jméno navždy zapíše do historie. Podle mého názoru by se mohlo do historie zapsat už teď, ale bylo by to především kvůli tomu, co se stalo v zápase s Conorem. Na to se nikdy nezapomene. I za padesát let budou lidé tento zápas sledovat a budou jím ohromeni. Je to jako zápas Muhammada Aliho s Joe Frazierem. Lidé na to nikdy nezapomenou. Takže mé jméno už vlastně je součástí historie tohoto sportu, ale já ještě potřebuji dokončit své dědictví, svůj odkaz. A Justin Gaethje, to je soupeř, který mi k tomu pomůže.”

Khabib neskrývá svůj plán pro zápas s Gaethjem. Během nedávných vyjádření jasně deklaroval, že bude sázet na wrestling, tak jako vždy, ale také dodal, že nezůstane jen u toho.

“Samozřejmě, že s ním budu také boxovat. Budeme se navzájem okopávat. Bude to mix kickboxu a wrestlingu. Myslím si, že moje bojové IQ je vyšší než bojové IQ Justina. On je tvrdým bojovníkem. Rád bojuje. Má rád krev. On je skutečným bojovníkem, ale pokud mluvíme o bojovém IQ, myslím si, že to moje je na vyšší úrovni. Chci ho unavit. Takový je můj plán. A pak, možná ve třetím nebo čtvrtém kole, ho ukončím.”

Zdroj: Yahoo Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ