DomůUFCJorge Masvidal chce odhalit pravou tvář "Jidáše" Colbyho Covingtona

Jorge Masvidal chce odhalit pravou tvář “Jidáše” Colbyho Covingtona

Jorge Masvidal zveřejnil záhadné video, v němž oznamuje, že hodlá odhalit “pravdu” o svém bývalém příteli, který se stal jeho největším nepřítelem. O jeho budoucím soupeři Colbym Covingtonovi.

Příští měsíc se na turnaji UFC 272 v Las Vegas konečně utkají Jorge Masvidal a Colby Covington ve fascinujícím souboji veltrové váhy. Bývalí přátelé, z nichž se stali nepřátelé, už léta slibovali, že si to spolu rozdají v oktagonu. A nyní k tomu konečně dojde.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Oba bojovníci se už léta popichují, urážejí a zesměšňují, ale je jasné, že v příštích týdnech toho bude ještě mnohem víc. “Gamebred” nyní na sociálních sítích zveřejnil krátké video, které slibuje odhalit skutečnou pravdu o “Jidášovi” Covingtonovi.

V klipu Masvidal informuje o tom, že Covington bude “odhalen”, přičemž v pozadí je slyšet Colbyho hlas.

“Jorge je můj nejlepší přítel, je to jediná výjimka. Nemám žádné jiné přátele, Jorge je můj jediný přítel. Kdybyste věděli, čím jsme si prošli.”

Přátelství přestalo existovat a s největší pravděpodobností se už nikdy neobnoví. A právě na tomto faktu UFC postavila propagaci tohoto duelu, na který čeká mnoho fanoušků MMA. Oba sice za sebou mají dvě prohry se šampionem Kamaru Usmanem, ale vítěz jejich vzájemného souboje si zcela jistě bude nárokovat další titulový zápas.

Masvidal je mnohými považován za outsidera tohoto zápasu, ale když se zamyslíme nad tím, jak osobním se tento souboj stal, musíme očekávat i neočekávané.

Sleduj turnaj UFC Vegas 47: Hermansson vs. Strickland ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase večera se utká Jack Hermansson s nevyzpytatelným Seanem Stricklandem. Na zápasové kartě dále uvidíme například tréninkového parťáka Natea Diaze Nicka Maximova, veterána Sama Alveye nebo přemožitele Lájoše Kleina Mikea Trizana. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 5.2. na neděli 6.2.

Zdroj: Twitter Jorge Masvidal


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ