DomůUFCIsrael Adesanya je otevřený souboji s Khamzatem Chimaevem: Rád se s ním...

Israel Adesanya je otevřený souboji s Khamzatem Chimaevem: Rád se s ním utkám, ale až přijde správný čas

Šampion UFC ve střední váze Israel Adesanya si nezavírá dveře k zápasu s Khamzatem Chimaevem, ale očekává, že ten nejdříve prokáže svou úroveň v utkáních proti špičkovým bojovníkům.

Khamzat Chimaev po posledním zápase šampiona střední váhy prohlásil, že by ho snadno porazil. Israel Adesanya se však domnívá, že Chimaev přemýšlí o tak významných zápasech a soupeřích příliš brzy. Je však ochoten s ním bojovat, ale až přijde ten správný čas.

“Zatím ho nemusím brát vážně. Pokud ale splní, co slibuje, rád se s ním utkám, protože na sebe strhává velkou pozornost. Je na dobré cestě, ale ať nejdříve něco ukáže. Svým posledním zápasem mě přiměl, abych mu věnoval pozornost. To, co udělal, bylo působivé, protože vím, že Jingliang je dobrý. Takže mě zaujal, ale nakonec je to z jeho strany pořád jenom plácání do vody, protože koho v naší divizi porazil? Říká, že může porazit kohokoli ze špičky, tak ať to nejprve dokáže.”

Khamzat Chimaev zatím bojuje ve velterové váze a v žebříčku UFC mu patří jedenácté místo. Ve svém dalším zápase se pravděpodobně utká s Gilbertem Burnsem.

Israel Adesanya by se po poslední obhajobě pásu rád rychle vrátil do klece. Jeho dalším soupeřem bude pravděpodobně Jared Cannonier, který na UFC 271 porazil Dereka Brunsona.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ