DomůUFCUFC 271: Loket počátkem konce! Cannonier zmasakroval Brunsona

UFC 271: Loket počátkem konce! Cannonier zmasakroval Brunsona

Jared Cannonier měl problémy s wrestlingem Dereka Brunsona. Nakonec si s ním ale poradil a ve druhém kole svého soupeře knokautoval.

Jared Cannonier (16-5) přežil zápasnické pokusy Dereka Brunsona (23-8) a ve druhém kole jejich souboje na turnaji UFC 271 v Houstonu svého soupeře zmasakroval.

Po několika výměnách na začátku zápasu, kdy se Brunson snažil o kopy a Cannonier o údery, se prvně jmenovaný pustil do tvrdého wrestlingu. Dokonce svého soupeře na chvíli srazil k zemi. Ztratil tím však spoustu sil a Cannonier se navíc dokázal dostat zpátky na nohy. Ve stoji se však Brunson i nadále pravidelně pokoušel o takedowny a nedovolil Cannonierovi chytit rytmus.

Do konce kola zbývalo něco málo přes minutu a Brunson konečně dokončil takedown a položil soupeře na záda. Cannonier se však opět ubránil a postavil se na nohy.

V postoji však Cannonier vyfasoval tvrdý pravý hák a přistál na zemi. Brunson se na soupeře vrhl, dostal se mu na záda a chtěl ho uškrtit. Ale nepodařilo se mu škrcení utáhnout natolik, aby donutil Cannoniera odklepat.

Brunson hned na začátku druhého kola dostal Cannoniera na zem. Ten se však fantasticky vrátil na nohy. Tam zasypal Brunsona několika dobrými údery. Brunson už vypadal unaveně a doslova tápal po oktagonu. Přesto se mu ještě podařilo párkrát Cannoniera trefit. Sám však inkasoval několik direktů a low kicků.

Cannonier odrazil soupeřovy pokusy o wrestling. Zasáhl ho pěkným pravým hákem. Následoval další. Jared zjevně začal přebírat otěže zápasu do vlastních rukou. Další tvrdý úder dopadl na Brunsonovu hlavu.

Brunson se opět pokoušel zápasit, ale Cannonier se nejen dobře bránil, ale v klinči ho přesně zasáhl tvrdým loktem a backhandem! Brunson byl zjevně velice otřesený. Cannonier přidal kop na hlavu potácejícího se Brunsona. Následují další údery. Brunson padá k zemi a Cannonier ho zasahuje několika vražednými lokty do hlavy. Sudí přerušuje zápas.

Jared Cannonier si druhým vítězstvím v řadě, pátým z posledních šesti zápasů, pravděpodobně zajistil pozici dalšího titulového vyzyvatele v boji o pás ve střední váze.

Na druhé straně šňůra pěti vítězství Dereka Brunsona v řadě skončila.

Zdroj: UFC | Twitter UFC_Obsessed | UFC Espaňol

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ