DomůUFCDarren Till: Colby Covington by LeBrona Jamese roztrhal na kousky

Darren Till: Colby Covington by LeBrona Jamese roztrhal na kousky

Darren Till si myslí, že kdyby došlo k zápasu mezi Colby Covingtonem a LeBronem Jamesem, “Chaos” by hvězdu NBA roztrhal na kusy. Reagoval tak na jejich vzájemný konflikt.

Embed from Getty Images

Nedávno jsme psali o tom, že došlo k ostré výměně názorů mezi Colby Covingtonem a hvězdou Los Angeles Lakers, LeBronem Jamesem. Slavný basketbalista řekl, že Covington by udělal velkou chybu, kdyby se s ním setkal v ringu. Tato slova nenechala Colbyho chladným a na sociálních sítích napsal, že James by s ním v ringu nevydržel ani deset vteřin.

Darren Till zjevně sledoval jejich konflikt zpovzdálí a nakonec se rozhodl vyjádřit svůj názor na celou situaci. Angličan si myslí, že kdyby k zápasu mezi Covingtonem a Jamesem skutečně došlo, “Chaos” by si s hvězdou NBA poradil bez problémů.

“Prosím řekněte mi, že jsem se nepřeslechl, když LeBron James řekl, že Colby Covington by si nadělal do kalhot, kdyby se spolu měli utkat v ringu! Colby může být kretén, vlastně legrační kretén, protože rád uráží spoustu lidí, ale LeBrona Jamese by roztrhal na kousky.”

Velké množství lidí Colby Covingtona nemá rádo kvůli tomu, jak se chová a co říká o ostatních zápasnících. Ale je potřeba si přiznat, že patří mezi nejlepší fightery na světě.

Zdroj: Twitter Darren Till

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ