DomůUFCDarren Till: Colby Covington by LeBrona Jamese roztrhal na kousky

Darren Till: Colby Covington by LeBrona Jamese roztrhal na kousky

Darren Till si myslí, že kdyby došlo k zápasu mezi Colby Covingtonem a LeBronem Jamesem, “Chaos” by hvězdu NBA roztrhal na kusy. Reagoval tak na jejich vzájemný konflikt.

Embed from Getty Images

Nedávno jsme psali o tom, že došlo k ostré výměně názorů mezi Colby Covingtonem a hvězdou Los Angeles Lakers, LeBronem Jamesem. Slavný basketbalista řekl, že Covington by udělal velkou chybu, kdyby se s ním setkal v ringu. Tato slova nenechala Colbyho chladným a na sociálních sítích napsal, že James by s ním v ringu nevydržel ani deset vteřin.

Darren Till zjevně sledoval jejich konflikt zpovzdálí a nakonec se rozhodl vyjádřit svůj názor na celou situaci. Angličan si myslí, že kdyby k zápasu mezi Covingtonem a Jamesem skutečně došlo, “Chaos” by si s hvězdou NBA poradil bez problémů.

“Prosím řekněte mi, že jsem se nepřeslechl, když LeBron James řekl, že Colby Covington by si nadělal do kalhot, kdyby se spolu měli utkat v ringu! Colby může být kretén, vlastně legrační kretén, protože rád uráží spoustu lidí, ale LeBrona Jamese by roztrhal na kousky.”

Velké množství lidí Colby Covingtona nemá rádo kvůli tomu, jak se chová a co říká o ostatních zápasnících. Ale je potřeba si přiznat, že patří mezi nejlepší fightery na světě.

Zdroj: Twitter Darren Till

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ