DomůCZ/SK MMAOKTAGON 26: Karlos Vémola se na Štvanici nepředstaví! Naruszczka se utká s...

OKTAGON 26: Karlos Vémola se na Štvanici nepředstaví! Naruszczka se utká s Pirátem

Turnaj OKTAGON 26 přišel o hlavní zápas, který měl být navíc titulový. Karlos Vémola má utržený triceps a na Štvanici se tak neukáže. Organizace za něj však rychle našla náhradu.

Zdroj: OKTAGON MMA

Terminátor si moc přál na Štvanici proti polskému zápasníkovi Marcinu Naruszczkovi bojovat. I přes všechna zranění a operace šel do přípravy naplno a chtěl do souboje za každou cenu naskočit. Chtěl opět vybojovat titul šampiona, o který přišel před zápasem s Ďatelinkou kvůli tomu, že se nevešel do váhového limitu. Ale jeho tělo řeklo ne.

O nastalé situaci informovala organizace OKTAGON MMA prostřednictvím svého profilu na Instagramu:

„Karlos Vémola musí odstoupit ze zápasu na Štvanici. Po sérii několika zranění není nakonec kvůli utrženému tricepsu, i přes veškerou snahu, schopen nastoupit k titulovému duelu. Vzhledem k důležitosti zápasu a turnaje však promotéři mají připravené řešení, které vám během několika hodin oznámíme.“ 

Vedení organizace však za Karlose našlo rychlou náhradu. S Marcinem Naruszczkou se utká Samuel “Pirát” Krištofič. Oba bojovníci se utkají o prozatímní pás šampiona střední váhy. Organizace o tom informovala prostřednictvím sociálních sítí:

“Když na něco pořád myslíš, vesmír ti to vrátí!“ Samuel „Pirát“ Krištofič opět dokazuje, že necouvne před žádnou výzvou, přijal zápas a na pražské Štvanici se bude chtít přiblížit tomu, co ještě nikdo nedokázal, a to být šampionem show OKTAGON Výzva, a také šampionem divize! Pro aktuální 4. žebříčku střední váhy k tomu vede cesta přes zisk prozatímního titulu šampiona nad polským “Cyborgem” Naruszczkou.”

“Pirát je ve skvělé formě, posledním vítězstvím se napevno ukotvil ve střední váze a pod křídly Attily Végha zažívá nejlepší období kariéry!”

“Jestli bude mít tenhle příběh dobrý konec, o tom rozhodne Marcin NARUSZCZKA. Ten si svou titulovou šanci poctivě vybojoval, když „v Bitvě o Terminátora“ tvrdě ukončil veterána UFC Erica Spicelyho. Marcin má za sebou už tři desítky zápasů. Hned polovinu svých soupeřů dokázal ukončit před limitem. Je veteránem KSW, Babilonu i organizace FEN.”

Kdo se stane PROZATIMNÍM šampionem střední váhy?” 


Sleduj turnaj OKTAGON 26 ŽIVĚ a ZDARMA

Pudilová, Meloun, Juráček, Szabová, Škvor, Bledá a samozřejmě titulová bitva o krále 👑 střední váhy Naruszczka vs. Pirát. A mnohem víc! – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 24.7. večer.


Je více než pravděpodobné, že vítěz zápasu mezi Naruszczkou a Krištofičem se v blízké budoucnosti utká o regulérní pás šampiona střední váhy s Karlosem Vémolou. Pokud tedy vyhraje “Pirát”, uvidíme jeho souboj s “Terminátorem”, tedy souboj, který se propírá mezi fanoušky MMA už hodně dlouho. Máme se tedy nač těšit.

Zdroj: OKTAGON MMA | Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ