DomůCZ/SK MMAOKTAGON 26: Karlos Vémola se na Štvanici nepředstaví! Naruszczka se utká s...

OKTAGON 26: Karlos Vémola se na Štvanici nepředstaví! Naruszczka se utká s Pirátem

Turnaj OKTAGON 26 přišel o hlavní zápas, který měl být navíc titulový. Karlos Vémola má utržený triceps a na Štvanici se tak neukáže. Organizace za něj však rychle našla náhradu.

Zdroj: OKTAGON MMA

Terminátor si moc přál na Štvanici proti polskému zápasníkovi Marcinu Naruszczkovi bojovat. I přes všechna zranění a operace šel do přípravy naplno a chtěl do souboje za každou cenu naskočit. Chtěl opět vybojovat titul šampiona, o který přišel před zápasem s Ďatelinkou kvůli tomu, že se nevešel do váhového limitu. Ale jeho tělo řeklo ne.

O nastalé situaci informovala organizace OKTAGON MMA prostřednictvím svého profilu na Instagramu:

„Karlos Vémola musí odstoupit ze zápasu na Štvanici. Po sérii několika zranění není nakonec kvůli utrženému tricepsu, i přes veškerou snahu, schopen nastoupit k titulovému duelu. Vzhledem k důležitosti zápasu a turnaje však promotéři mají připravené řešení, které vám během několika hodin oznámíme.“ 

Vedení organizace však za Karlose našlo rychlou náhradu. S Marcinem Naruszczkou se utká Samuel “Pirát” Krištofič. Oba bojovníci se utkají o prozatímní pás šampiona střední váhy. Organizace o tom informovala prostřednictvím sociálních sítí:

“Když na něco pořád myslíš, vesmír ti to vrátí!“ Samuel „Pirát“ Krištofič opět dokazuje, že necouvne před žádnou výzvou, přijal zápas a na pražské Štvanici se bude chtít přiblížit tomu, co ještě nikdo nedokázal, a to být šampionem show OKTAGON Výzva, a také šampionem divize! Pro aktuální 4. žebříčku střední váhy k tomu vede cesta přes zisk prozatímního titulu šampiona nad polským “Cyborgem” Naruszczkou.”

“Pirát je ve skvělé formě, posledním vítězstvím se napevno ukotvil ve střední váze a pod křídly Attily Végha zažívá nejlepší období kariéry!”

“Jestli bude mít tenhle příběh dobrý konec, o tom rozhodne Marcin NARUSZCZKA. Ten si svou titulovou šanci poctivě vybojoval, když „v Bitvě o Terminátora“ tvrdě ukončil veterána UFC Erica Spicelyho. Marcin má za sebou už tři desítky zápasů. Hned polovinu svých soupeřů dokázal ukončit před limitem. Je veteránem KSW, Babilonu i organizace FEN.”

Kdo se stane PROZATIMNÍM šampionem střední váhy?” 


Sleduj turnaj OKTAGON 26 ŽIVĚ a ZDARMA

Pudilová, Meloun, Juráček, Szabová, Škvor, Bledá a samozřejmě titulová bitva o krále 👑 střední váhy Naruszczka vs. Pirát. A mnohem víc! – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 24.7. večer.


Je více než pravděpodobné, že vítěz zápasu mezi Naruszczkou a Krištofičem se v blízké budoucnosti utká o regulérní pás šampiona střední váhy s Karlosem Vémolou. Pokud tedy vyhraje “Pirát”, uvidíme jeho souboj s “Terminátorem”, tedy souboj, který se propírá mezi fanoušky MMA už hodně dlouho. Máme se tedy nač těšit.

Zdroj: OKTAGON MMA | Instagram OKTAGON MMA


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ