DomůUFCKhabib děkuje svému trenérovi: Byl jsi pro mě velkou inspirací

Khabib děkuje svému trenérovi: Byl jsi pro mě velkou inspirací

I když většinu svého života trénoval Khabib pod dozorem svého otce, velice důležitou roli v jeho rozvoji sehrál také Javier Mendez z American Kickboxing Academy (AKA).

Embed from Getty Images

A byl to právě on, kdo Khabiba připravoval na jeho poslední souboj kariéry a poslední obhajobu titulu šampiona.

Po zápase a ohlášení konce kariéry se Khabib rozhodl poděkovat svému trenérovi a na sociálních sítích napsal:

“Náš vztah už navždy zůstane v mém srdci trenére. Byl jsi pro mě velkou inspirací od první chvíle, kdy jsem přišel do AKA. Mám tě rád trenére.”

Po poslední Khabibově výhře Javier Mendez řekl, že o plánech svého svěřence nic nevěděl.

“Dozvěděl jsem se o tom, až během jeho rozhovoru v oktagonu. Spadla mi čelist. Byl jsem zaskočený. Khabib to všechno schovával za pokerovou tváří. Byl to pro mě šok. Ale má můj velký respekt za to, že vyhověl přání své matky.”

Podle Mendeze je Khabibovo rozhodnutí o ukončení kariéry konečné.

Khabib Nurmagomedov ukončil svou kariéru jako neporažený šampion lehké váhy. Pás šampiona získal na turnaji UFC 223, kde porazil na body Ala Iaquintu (14-6-1). Pak submisemi porazil Conora McGregora (22-4) a Justin Poiriera (26-6). Zápas s Justinem Gaethjem na turnaji UFC 254 byl jeho třináctým utkáním v organizaci UFC.

Zdroj: Instagram Khabib Nurmagomedov | Submission Radio

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ