DomůUFCUkrajinský bojovník Liudvik Sholinian odstoupil z londýnského turnaje UFC, aby mohl pomoci...

Ukrajinský bojovník Liudvik Sholinian odstoupil z londýnského turnaje UFC, aby mohl pomoci Ukrajině v boji proti Rusku

Bývalý účastník show The Ultimate Fighter 39 Liudvik Sholinian měl 19. března, na turnaji UFC London, bojovat s Nathanielem Woodem, ale ze zápasu odstoupil, aby mohl pomoci Ukrajině v boji proti ruské invazi.

V dlouhém příspěvku na Instagramu Sholinian prozradil, že žije v Kyjevě “celý svůj život” a cítí, že se musí zapojit do boje.

“Nyní jsme všichni zajedno,” napsal Sholinian. “Když přijdou k domu s raketami, ani nemůžete mít jiný názor! Politika nikoho nezajímá. A není třeba teď křičet o 8 letech v Donbasu a ospravedlňovat invazi útoky na mírová města! Rusy sem nikdo nezval, zvlášť se zbraněmi! Lidé sami přijdou na to, jak žít! Jak lze jakkoli ospravedlnit VÁLKU?!”

“Povězte nám něco o osvobozování Charkova od nacistů!” napsal. “Město, které je nepřetržitě bombardováno! Město, kde všichni vždy mluvili pouze rusky!!! Nebo třeba Oděsa, Cherson, Melitopol a další… !!! Tam také všichni mluví jen rusky! Tato města jsou nepřetržitě bombardována!!! Od koho jste tam přišli osvobodit lidi?! To je šílenství!!! Rus, který v těchto městech někdy byl, pochopí, o čem mluvím! Stačí používat logiku!”

Ohradil se také proti lidem, kteří konflikt nenazývají tím, čím ve skutečnosti je.

“Každý, kdo tomu říká “speciální vojenská operace”, je prostě zbabělec! Nedokážete sebrat odvahu ani k tomu, abyste prostě mlčeli!”

Liudvik Sholinian je prvním bojovníkem UFC, který odstoupil z nějakého turnaje kvůli válce na Ukrajině. Nyní se tedy připojí k dalším slavným jménům ze světa bojových sportů, jako jsou Yaroslav Amosov, bratři Kličkové, Vasyl Lomačenko nebo Olexandr Usyk, kteří se již do boje za svou vlast zapojili.

Zdroj: LowKick MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ