DomůCZ/SK MMALosene Keita oplývá před zápasem s Paradeiserem sebevědomím: Pokud vím, že někoho...

Losene Keita oplývá před zápasem s Paradeiserem sebevědomím: Pokud vím, že někoho mohu porazit, tak to řeknu

Nezadržitelně se nám blíží turnaj OKTAGON 31, kterému vévodí titulová bitva Patrika Kincla a Samuela”Piráta” Krištofiče.

Tento souboj nabírá na intenzitě každým dnem a fanoušci, i oba aktéři, si od něj mnohé slibují.

Neméně zajímavým je ale i hlavní předzápas, ve kterém změří své síly Ronald Paradeiser a Losene Keita o pás prozatímního šampiona lehké váhy.

Zatímco Rony je známou tváří na česko-slovenské MMA scéně, Keita je nováčkem. V OKTAGONU má na kontě pouze jeden zápas, ve kterém porazil Karola Ryšavého. Jeho výkon byl však natolik dominantní, že se z něj rázem stala nová hvězda OKTAGONU!

Ve svém pozápasovém rozhovoru si vzal na mušku Ivana Buchingera, kterého plánuje ukončit. Tento zápas zatím není na pořadu dne. Místo něj nás ale čeká neméně zajímavá bitva.

“Černý panter” se česko-slovenským fanouškům ještě více přiblížil, a to v rámci podcastu MMA Bez masky, kde se rozpovídal o své minulosti, životě, schopnostech i o svém dalším zápase.

„Díval jsem se na všechny Ronyho zápasy. Je to dobrý postojář. Skvěle mu vyšel jeho poslední zápas s Ardou Adashem. Ale ten po něm nešel, víceméně před ním couval. Zkrátka proti němu stáli jen soupeři, kteří před Ronym couvali. Nikdo po něm nešel. Já necouvám.“

Sám Keita si není jistý, jakým způsobem Ronyho zdolá. Jedním aspektem si však jistý je.

“Bude to buď KO nebo na body. Ale zkrátka vím, že vyhraji. Nevím, které kolo. Ale já budu vítězem.”

“Pokud vím, že někoho můžu porazit. Tak to řeknu.”

Mimo své zápasnické schopnosti oplývá Keita i správnou dávkou sebevědomí, která dozajista imponuje mnoha jeho fanouškům. I proto si jich spoustu získal i z řad těch česko-slovenských. Další podporovatele si tento třiadvacetiletý bijec “vozí” sebou tudíž se dá předpokládat, že atmosféra na OKTAGONU 31 bude opravdu skvělá.

Jak dopadne toto měření sil se dozvíme již tuto sobotu 26.2.

Zdroj: Podcast MMA bez masky

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ