DomůUFCUFC propustila zápasníka, který byl opakovaně zatčen za domácí násilí

UFC propustila zápasníka, který byl opakovaně zatčen za domácí násilí

UFC se rozhodla uvolnit ze smlouvy Luise Penu, který byl před nedávnem opět zatčen policií za domácí násilí. V prohlášení se uvádí, že organizace chtěla bojovníkovi pomoci, ale třetí zatčení v jednom roce za stejný přečin rozhodlo o zrušení kontraktu.

Zdroj: UFC

“UFC si je vědoma znepokojivých obvinění vznesených proti Luisi Penovi v souvislosti s jeho posledním zatčením. Pan Pena otevřeně hovořil o svých psychických problémech a nadměrném pití alkoholu a organizace se mu opakovaně snažila zajistit odbornou pomoc. Tentokrát se UFC domnívá, že pan Pena potřebuje vyřešit své zdravotní a právní problémy a informovala jeho manažera, že jeho smlouva s UFC byla ukončena.”

Dana White, prezident organizace UFC, se k situaci vyjádřil na tiskové konferenci po galavečeru Contender Series.

“Byl to těžký případ a my jsme dlouho věděli, že má problémy. Snažili jsme se mu pomoci. Je to opravdu těžký případ. Nevím, jestli jste četli policejní zprávu, ale takhle jsme prostě museli reagovat. Tohle se může přihodit každému.”

Luis Pena (9-3 MMA) se v minulosti připravoval na své zápasy mimo jiné v Sanford MMA a American Top Teamu. Svou kariéru v UFC zahájil ve 27. ročníku show The Ultimate Fighter, kde byli jeho trenéry Daniel Cormier a Stipe Miocić. Po vítězství v prvním zápase musel z reality show odstoupit kvůli zlomené noze. Dostal však šanci bojovat v plnohodnotném turnaji UFC a využil ji, když už v prvním kole zvítězil submisí nad Richiem Smullenem. Byl také odměněn prémií za “výkon večera”. V oktagonu UFC pak následovalo dalších sedm zápasů, z nichž čtyři vyhrál a tři prohrál.

Zdroj: UFC | BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ