DomůOstatníUkrajinec Oleksandr Usyk na odvetu s Anthonym Joshuou nemyslí: Má země a...

Ukrajinec Oleksandr Usyk na odvetu s Anthonym Joshuou nemyslí: Má země a má čest jsou pro mě důležitější než mistrovský pás

Pětatřicetiletý Oleksandr Usyk je ukrajinský profesionální boxer a mistr světa ve dvou váhových kategoriích. Nyní však nemá na box ani pomyšlení.

Oleksandr Usyk se naposledy představil mezi provazy v září 2021, kdy v ohromujícím souboji porazil Anthonyho Joshuu a získal tituly WBA, IBF, WBO a IBO v těžké váze.

Šampion těžké váhy se však v současné době soustředí na svou zemi Ukrajinu a nikoli na své boxerské tituly.

Oleksandr Usyk vyzývá Putina

Usyk poslal minulý týden, prostřednictvím Twitteru, přímý vzkaz prezidentovi Vladimíru Putinovi:

“Dobré ráno, jmenuji se Usyk Oleksandr. Chci se obrátit na ruský lid. Pokud nás považujete za bratrský národ, nenechte svou armádu, své děti, odejít do naší země. Přestaňte na nás útočit! Obracím se také na prezidenta Putina. Zastavte tuto válku! Nedávejte nám ultimáta a nevyhlašujte své podmínky, prostě si sedněte k jednacímu stolu. Musíme si promluvit a všechno zastavit. Naše děti, naše matky, naše babičky a obyčejní lidé se schovávají ve sklepích. Jsme na své vlastní půdě, jednáme tak, jak musíme. Chráníme sami sebe. Přestaňte s tím. Zastavte tuto válku!”

Usyk nemá na zápas s Joshuou ani pomyšlení

Oleksandr Usyk se vrátil do své vlasti a brání Ukrajinu. V rozhovoru pro CNN řekl, že nemá na box a odvetu s Joshuou ani pomyšlení.

“Opravdu nevím, kdy se vrátím do ringu. Má země a má čest jsou pro mě důležitější než mistrovský pás.”

Mistr světa se chopil zbraně a připojil se k praporu územní obrany spolu s dalším boxerem světového formátu Vasylem Lomačenkem a bývalými boxery Vitalijem a Vladimírem Kličkovými, aby bojovali proti Rusům za suverenitu země, která je jejich domovem.

Zdroj: CNN | Twitter Oleksandr Usyk

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ