Neděle, 2 října, 2022
DomůUFCPaddy Pimblett prozradil, kolik dostal za poslední zápas v oktagonu UFC

Paddy Pimblett prozradil, kolik dostal za poslední zápas v oktagonu UFC

Paddy Pimblett prozradil, kolik si vydělal za své vystoupení na nedávné show UFC v Londýně, která trhla rekord v tržbě za prodané vstupenky.

Paddy Pimblett přiznal, že za vítězství nad Kazulou Vargasem inkasoval 12 000 dolarů za samotný souboj a 12 000 dolarů za vítězství. Obdržel také bonus 50 000 dolarů za výkon večera.

Pimblett je jedním z nejoblíbenějších evropských bojovníků mladé generace. Sedmadvacetiletého Pimbletta pochválil prezident UFC, který ve svých prohlášeních uvedl, že příspěvky o něm na sociálních sítích patřily k nejzajímavějším, které se ve spojitosti s londýnským galavečerem objevily.

Obvykle se příjmy bojovníků UFC nezveřejňují, ale sám Pimblett se o tuto informaci s fanoušky podělil. Bezprostředně po galavečeru bývalý šampion Cage Warriors také prohlásil, že nehodlá přijmout zápas proti špičce lehké váhy, dokud má s organizací platnou stávající smlouvu. Pimblett už nyní požaduje po UFC novou smlouvu.

Za zmínku stojí, že UFC na vstupenkách na tento galavečer vydělala 4,5 milionu dolarů a sám White tento galavečer označil za největší turnaj UFC Fight Night v historii. Prezident UFC prohlásil, že po takovém úspěchu se organizace ještě letos do Velké Británie vrátí.

Zdroj: BJ Penn

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
77SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ