DomůUFCPaddy Pimblett prozradil, kolik dostal za poslední zápas v oktagonu UFC

Paddy Pimblett prozradil, kolik dostal za poslední zápas v oktagonu UFC

Paddy Pimblett prozradil, kolik si vydělal za své vystoupení na nedávné show UFC v Londýně, která trhla rekord v tržbě za prodané vstupenky.

Paddy Pimblett přiznal, že za vítězství nad Kazulou Vargasem inkasoval 12 000 dolarů za samotný souboj a 12 000 dolarů za vítězství. Obdržel také bonus 50 000 dolarů za výkon večera.

Pimblett je jedním z nejoblíbenějších evropských bojovníků mladé generace. Sedmadvacetiletého Pimbletta pochválil prezident UFC, který ve svých prohlášeních uvedl, že příspěvky o něm na sociálních sítích patřily k nejzajímavějším, které se ve spojitosti s londýnským galavečerem objevily.

Obvykle se příjmy bojovníků UFC nezveřejňují, ale sám Pimblett se o tuto informaci s fanoušky podělil. Bezprostředně po galavečeru bývalý šampion Cage Warriors také prohlásil, že nehodlá přijmout zápas proti špičce lehké váhy, dokud má s organizací platnou stávající smlouvu. Pimblett už nyní požaduje po UFC novou smlouvu.

Za zmínku stojí, že UFC na vstupenkách na tento galavečer vydělala 4,5 milionu dolarů a sám White tento galavečer označil za největší turnaj UFC Fight Night v historii. Prezident UFC prohlásil, že po takovém úspěchu se organizace ještě letos do Velké Británie vrátí.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ