DomůUFCNejvětší zápas v historii UFC. Organizace připomíná souboj Khabib vs. McGregor (video)

Největší zápas v historii UFC. Organizace připomíná souboj Khabib vs. McGregor (video)

UFC pro své fanoušky zpřístupnila video jednoho z největších zápasů v celé své historii.

Embed from Getty Images

Na turnaji UFC 229, který se uskutečnil v říjnu roku 2018, došlo k titulovému souboji v lehké váze mezi Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem. Pro Khabiba se jednalo o první obhajobu mistrovského pásu, naproti tomu Conor McGregor se vracel do oktagonu po dvouleté přestávce.

V utkání zvítězil Khabib Nurmagomedov, který svého soupeře porazil submisí ve 4. kole. Napětí mezi oběma zápasníky před i po skončení zápasu bylo extrémní. Tato akce stanovila nový rekord v prodeji PPV organizace UFC, když si jej koupilo cca 2,5 milionu sledujících.

https://www.youtube.com/watch?v=iu6n_Xja8mU&feature=emb_logo

Zdroj: Youtube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ