DomůSázení na MMAUFC 295: Bojovníci MMA tipují vítěze souboje Jiří Procházka vs. Alex Pereira

UFC 295: Bojovníci MMA tipují vítěze souboje Jiří Procházka vs. Alex Pereira

V hlavním zápase turnaje UFC 295, který se uskuteční už tento víkend, dojde k titulovému souboji mezi Jiřím Procházkou a Alexem Pereirou. Mírným favoritem většiny zahraničních sázkových kanceláří je Pereira, zatímco české sázkovky mírně favorizují Procházku.

Kdo podle zápasníků UFC zvítězí v tomto ostře sledovaném duelu? Bojovníci se mírně přiklánějí k tomu, že se Procházka na UFC 295 opět stane šampionem polotěžké váhy, ale všichni očekávají, že to bude velmi vzrušující a vyrovnaný souboj.

>>Sledovat celý turnaj ZDARMA můžete také ZDE.<<

Matt Frevola, lehká váha UFC: “To je těžké, ale tipnu se Jiřího Procházku, protože je samuraj.”

John Castaneda, bantamová váha UFC: “Jsem velkým fanouškem Alexe Pereiry už od jeho příchodu do UFC, ale myslím si, že Jiří Procházka se mu může rovnat v postoji a je také vykutálenější. Také více věřím Procházkovu kardiu.”

Chase Hooper, lehká váha UFC: “Myslím, že tady vsadím na Jiřího.”

Chad Anheliger, bantamová váha UFC: “Myslím, že Pereira tento zápas vyhraje, ale Jiří je tak nepředvídatelný. Připsal si na své konto pár šílených výher, ale já tipuju Pereiru.”

Vinc Pichel, lehká váha UFC: “Jiří Procházka zvítězí na body.”

Danny Sabatello, bantamová váha BELLATOR: “Tipnu si Pereiru, ale jen proto, že Jiří byl dlouho mimo kvůli zranění a nevím, v jaké formě se vrátí.”

Modestas Bukauskas, polotěžká váha UFC: “Vyhraje Jiří Procházka, vím, že hodně lidí vsadí na Alexe, ale já si myslím, že vyhraje Jiří.”

Bryan Battle, velterová váha UFC: “Myslím, že Alex Pereira vyhraje. Alex bude rychlejší a může Jiřího Procházku knokautovat.”

Loopy Godinez, slámová váha UFC: “Alex Pereira zvítězí KO.”


Bojovníci tipující Jiřího Procházku: Matt Frevola, John Castaneda, Chase Hooper, Vinc Pichel, Modestas Bukauskas.

Bojovníci tipující Alexe Pereiru: Chad Anheliger, Danny Sabatello, Bryan Battle, Loopy Godinez.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ