DomůOstatníToto je slušný bizár! Leandro „Apollo“ Silva se zúčastnil turnaje polštářových bitev

Toto je slušný bizár! Leandro „Apollo“ Silva se zúčastnil turnaje polštářových bitev

Leandro „Apollo“ Silva, jeden z nejlepších bojovníků ve veltrové váze organizace OKTAGON MMA, se na domácí scéně poprvé ukázal na turnaji OKTAGON 15, kde porazil na body Roberta Bryczeka. Svým výkonem velmi zaujal a jasně ukázal, že se s ním musí počítat.

Po dalším představení, které bylo na turnaji OKTAGON 21, kde zase na body přejel Alexe Lohorého, nebylo pochyb, kdo bude dalším vyzyvatelem neohroženého šampiona Davida Kozmy. A také se tak stalo. Podle mnohých nejlepší zápas minulého roku se uskutečnil na turnaji OKTAGON 24. V pětikolové bitvě plné zvratů přece jenom dokázal Kozma strhnout vítězství na svoji stranu, ale Silva jednoznačně dostál svých kvalit.

Od té doby se na domácí scéně neukázal. Stihl pouze jeden duel v americké organizaci PFL, kde na na poslední chvíli vzal duel s neporaženým Umalatovem (11-0). A padl znovu na body.

Nyní jsme se dočkali jeho dalšího zápasu. Není to však takový souboj, jaký bychom čekali.

Leandro „Apollo“ Silva se představil na turnaji polštářových bitev! Ano, slyšíte dobře. Dva zápasníci stojí proti sobě v ringu a útočí na sebe polštáři. To je ale bizár, že? V níže uvedeném videu se můžete podívat, jak takový zápas vlastně probíhá.

Zdroj: Instagram Pillow Fight Championship

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ